Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Személyi edző okj-s tanfolyam...

Személyi edző okj-s tanfolyam indul mostanában valahol? Mert nem nagyon találom. (len van több is)

Figyelt kérdés
Amúgy az igaz, hogy az első okj az ingyenes? és Most úgy is jelentkezhetek hogy gimnáziumban 11-es vagyok?
2012. okt. 6. 22:04
 1/4 *Glissade* ***** válasza:

Nem!


Érettségi után ingyenes az első okj, de azok közül is csak azok, amelyeket támogat az állam. Ezt meg kell kérdezni az iskolában, ha a honlapon nincs róla információ!

2012. okt. 6. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Kell hozzá érettségi vagy ha találok most indulót elkezdhetem?
2012. okt. 6. 23:16
 3/4 A kérdező kommentje:
mert egy csomó helyen olvastam hogy feltétel 10 évfolyam befejezése
2012. okt. 6. 23:19
 4/4 anonim ***** válasza:
Én a helyedben nem bíznék annyira egy OKJ személyi edző szakmában, hogy az érettségit kihagyjam miatta. Nem tudom, hogy erre gondoltál-e, de a gimit fejezd be mindenképpen. És nézz utána, hogy mennyire keresett ez a szakma, mert ezt oktatják felsőfokon is, és ők előnyben vannak az OKJ papírosokkal szemben.
2012. okt. 7. 07:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!