Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Kreatin Monohidrát szedése?

Kreatin Monohidrát szedése?

Figyelt kérdés
A kérdésem az volna, hogy tegnap kezdtem el a feltöltési szakaszt. Edzésnapokon: Napi 20g Creatine Monohdirát megfelelő?- 4részre bontva, reggel,edzés előtt, edzés után,lefekvés előtt (5g-5g-5g-5g)teába kevertem, remélem nem gond, illetve láttam hogy Ch-al kellene bevinni, ezen javítok. Illetve a kérdés arra irányulna, hogy Pihenőnap, maradjon a 20g gondolom feltöltési szakaszban, de milyen időpontokban?? mert ugye itt kiesik az edzésre szánt idő.

2012. okt. 9. 18:06
 1/6 anonim ***** válasza:
reggel délbe délután este
2012. okt. 9. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim válasza:
En ugy szedtem, hogy reggel felkeles utan egybol 10g 600ml vizben es este ugyanez lefekves elott. Es pihenonapon ugyanigy reggel-este
2012. okt. 9. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
ja de edzés után jó lenne akkor is egy kevés
2012. okt. 9. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
igazándiból így tökéletes, mert mindig 5g mellé iszok 0,5l teát, ez is dob a folyadékbevitelen, vízből kb. 3l megy egy nap kb. 20-30percenként (remélem ez így jó). A pihenőnapból meg lehet az lesz, hogy reggel 10, este 10. Köszönöm a válaszokat!
2012. okt. 9. 18:25
 5/6 anonim válasza:

Sziasztok én most úgy szedem hogy reggel 10gram edzés előtt fél órával 30gram edzés után 10 gram


Szerintetek ez így jó?

2013. okt. 5. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
Szerintem jó ahogy szeded. Az utolsó kommentelőhöz. Azt viszont elég erős túlzásnak tartom hogy 30 g-ot beszedj egyszerre. Azt ugye tudod hogy akkor azt 3 liter vízzel kéne meginnod? Túl sokat szedsz be szerintem
2013. dec. 17. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!