Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Hogyan tudnék egy kicsit...

Roxor3 kérdése:

Hogyan tudnék egy kicsit izmosodni/erősödni akár otthon vagy esetleg konditeremben, mit ajánlanátok? (16/Fiú)

Figyelt kérdés
Elég vékony testalkatú vagyok, hiába eszek akkor se tudok hizni(kb. 50 kg vagyok és 175 cm magas), itthon sajnos nincsen semmiféle kondicucc(fekvepad, súlyzó stb.) amivel tudnék egy kicsit gyúrni, konditerembe meg még sose voltam és csak egyedül tudnék menni, nem tudna nekem segiteni senki, mi a véleményetek, mit ajánlatok nekem?
2012. okt. 9. 18:22
 1/9 anonim ***** válasza:

Azért nem tudsz hízni, mert nem edzel és nem eszel megfelelő mennyiséget. Vegyél egy kondibérletet és először heti 3 egész testes edzésben kezdj, hogy az izületeid megszokják a terhelést. Valamint nézz egy tömegnövelő étrendet.


Olvasd el a sárga kapszulát! Innen letöltheted:


[link]

2012. okt. 9. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
és kondi nélkül otthon is lehet edzeni?
2012. okt. 9. 18:29
 3/9 anonim ***** válasza:
otthon is végezhetsz saját testsúlyos edzést. Nézz utána a fegyencedzésnek. Ha viszont nagyobb izmokat szeretnél, akkor jobb lenne a súlyzós edzés. Legyen tömegnövelő étrended is.
2012. okt. 9. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Ha nem akarsz kondiba járni akkor csináld a fegyencedzést:) Vedd meg a könyvet vagy töltsd le vhonnan..
2012. okt. 9. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
fegyencedzés mennyire nehéz? nehezebb a kondinál?
2012. okt. 9. 18:37
 6/9 A kérdező kommentje:
igazából kondiba azért nem akarok járni mint emlitettem nincs kivel és nem értek még semmihez mit hogy mivel mit kell és hogyan kell, valamint nem tudok annyi pénzt megfizetin.
2012. okt. 9. 18:38
 7/9 anonim ***** válasza:
nem ismerem a fegyencedzést, de nyílván gyengén kezd, meg gondolom 50 kilósan nem lesz lehéz a saját testsúlyoddal dolgozni
2012. okt. 9. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
alapszinten kezd, mindenki tud vele haladni.
2012. okt. 9. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 aikiboxer ***** válasza:
Montez jól mondja, vedd meg a Fegyencedzés c. könyvet, pont neked találták ki. Ha megengedheted magadnak, vegyél tejsavó fehérjét és valami vitamint is tolj mellé.
2012. okt. 9. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!