Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Fegyencedzés étrend?

Fegyencedzés étrend?

Figyelt kérdés

Akik ebben a videóban vannak srácok(inkább fekete, hosszú hajúra gondolok, mert neki talán még nagyobb izomtömege van), milyen étrendet követhetnek?

: http://www.youtube.com/watch?v=TSda7Hn8FoE

Mert én is szeretnék így kinézni, és én is elkezdtem így saját testsúllyal edzeni, csak még az étrendem egy nagy szar.

16 éves vagyok 180cm 70kg


2012. okt. 13. 11:51
 1/6 anonim ***** válasza:
28%
Szerintem semmilyen speciális étrendet,ez genetika+a megfelelő edzés.Úgyhogy,uccu neki,nyomassad,aztán kiderül mire viszed,persze,ha az étrended egy nagy sz..r,akkor változtass rajta.
2012. okt. 13. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Asszem a hannibal mondta egy videójában hogy csak szemét kaját eszik de attól nem fog ártani ha a többször leirt tömegnövelő étrendet követed
2012. okt. 13. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Szerintem is egyrészt genetika, másrészt pedig ha figyelni szeretnél a kajára, akkor legyen napi kb 2g*testtömegkg fehérje és alkatnak megfelelő ch. Hízékonyaknak 3-4g*testtömeg ch, ektomorfoknak mehet 5-6g*testtömegkg ch.

Ezekből kellene leginkább összerakni:

fehérje: sovány húsok (csirke, pulyka, hal, marha), sovány túró, tojás, protein tápkieg.

ch: zabpehely, rizs, teljes kiőrlésű kenyér, teljes kiőrlésű tészta, sok zöldség.

zsír: omega3, lenmagolaj.

Itt találsz tömegnövelő étrendeket is: [link]

2012. okt. 13. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

Úgy tervezem hogy változtatok az étrendemen, jobb minőségű kajákat fogok enni.

Kb. olyanokat fogok enni, amiket Montez is írt.

De nem hinném hogy számolgatni fogom, csak majd törekedek hogy minél többet egyek.

2012. okt. 13. 15:13
 5/6 A kérdező kommentje:

Egyébként hannibalra visszatérve, az a csávó keményen szteroidozik nem?

Nekem legalábbis ezt mondták?

2012. okt. 13. 15:14
 6/6 anonim ***** válasza:
Szerintem is valószínű kox van, de nekik azért van ott genetika is.
2012. okt. 13. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!