Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Sportoltok a családdal, vagy...

Sportoltok a családdal, vagy társatokkal közösen?

Figyelt kérdés
Nemrég kezdtünk a párommal közösen mozogni, és nagyon élvezzük. Sokkal nagyobb lendülettel és lelkesebben edzünk, mint egyedül. Nektek van ilyen tapasztalatotok?

2012. okt. 13. 18:00
 1/7 anonim válasza:
100%

Mi is szoktunk együtt futni. A végén mindig ráhajrázunk, de nem sikerült még nyerni :)

Nekem kedv függő, hogy vele futok e, van hogy jó a magány, gondolataimba merülni. És van hogy rajta is látom, hogy nem túl lelkesen mondja, hogy persze gyere, ilyenkor inkább hagyom :) De ha pont olyan hangulatban vagyunk mindketten, tényleg jó együtt menni. Van aki mondogassa, hogy tempó...

2012. okt. 13. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Squasholni szoktunk, a futásra nem tudom rávenni, pedig jó lenne együtt. :)
2012. okt. 13. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim válasza:
100%
Mi lovagolunk ! A család összes tagja! Fantasztikus :-) Ja és szoktunk tollasozni is :-)
2012. okt. 13. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Nem. Elég sport a kert megművelése is.
2012. okt. 13. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

rendszeres sportra-életmódszerűen élethosszig-nőt rávenni,az kb olyan csoda lenne,mintha nekik sikerülne rávenniük engem a mindennapos mosogatásra.

rengetegszer próbáltam,az összes eddigi nőmnél,női rokonnál.

2-3 hónapig,max,de nagyon max fél évig csinálják,és aztán részükről vége.

a mostani bringával jön mellettem,mikor kocogni megyek.

2012. okt. 13. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
isten ments, hogy ott is a nyakamon lógjon...
2012. okt. 13. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

5-ös, talán csak te fogtál ki rossz eresztést... Attól függetlenül, hogy van-e pasim, gyerekkorom óta rendszeresen mozgok, sportolok. Nem versenyszerűen, de rendszeresen, igénylem is. Ha fiatalkorban rászoktattak egy kislányt a mozgásra, az jó eséllyel fog is mozogni - már ha hülye edzők és kényszeres szülők nem rontották el a dolgot nála.


Ha soha nem volt elvive semmilyen sportra, akkor meg nehezen mozdul meg.

2012. okt. 13. 20:02

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!