Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Testépítés, fehérjepor?...

Testépítés, fehérjepor? Bővebben lent.

Figyelt kérdés

A power proteint fogyaszthatják laktózérzékenyek, és gyomorproblémákkal küzdők?? Mert úgy láttam, hogy nincs benne szénhidrát ami azt jelenti, hogy laktóz sem.

Az úgy jó lenne, hogy reggelire és vacsorára power protein zabpehellyel és ezen kívül négy étkezés csirke, rizs, zöldség és edzés utánra dupla adag dymatize iso-100 + biotech usa carbox?

Válaszokat előre is köszönöm.


2012. okt. 14. 11:54
1 2
 1/16 A kérdező kommentje:
Azt még kihagytam, hogy mellette vitamint is szedek (scitec multi pro) és még máriatövist(mályvédő) és a rossz gyomrom miatt acidophilust.
2012. okt. 14. 11:57
 2/16 anonim ***** válasza:

De tejsavófehérje koncentrátum van benne (bár nem sok), és abban van laktóz, de nem tudom, hogy az a mennyiség számottevő-e.


Mályvédő? :D

2012. okt. 14. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 dirtboy ***** válasza:
inkább whey izolátum menjen az tuti jó lesz
2012. okt. 14. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 A kérdező kommentje:
De a power protein-ben whey izolátum van és edzés utánra ugyis 100% whey izolátumot ennék, de annyi pénzem nincs hogy reggel és este is azt egyek.
2012. okt. 14. 12:48
 5/16 anonim ***** válasza:
Jé, tényleg izolátum van Oo Akkor ezt benéztem, bocs.
2012. okt. 14. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 dirtboy ***** válasza:

a power nem a tejsavó miatt jelenthet gondot hanem a kazein tartalma miatt.

kazeinben van laktóz.

tejsavó izolátum és szója része rendben van de sajna nem tudni hogy mennyi kazeint tartalmaz,valószínű keveset de nem tudhatod előre hogy ez nem okozhat e gondot.

esetleg próbálj ki egy adagot.

másik meg amit írtam hogy ne használ kevertet hanem ha tudsz akkor vegyél tejsavó izot és az tuti jó lesz.

2012. okt. 14. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:

A Power Protein tartalma a doboz alapján:

soy protein isolate, whey protein isolate, calcium caseinate, flavour, xantham gum, sweeteners (sucralose, acesulfame-K)

[link]


77%-os proteintartalom melett 19%-os szénhidrát is van benne. Állandó téma, mivel a gyártó nem tájékoztatja a leendő vevőket, hogy a termékben mennyi lehet a szója. Ma Magyarországon a jelenlegi törvény úgy rendelkezik, hogy az összetevők felsorolásakor azzal kell kezdeni a sort amiből a legtöbb van, és haladni a legkevessebb felé.


Power Soy miért drágább mint a Power Protein?

http://www.gyakorikerdesek.hu/sport-mozgas__egyeb-kerdesek__..


Igen ez is egy kérdés, hogy miért drágább egy olyan terméküük, ami szin tiszta szója?!?! Akkor ebben mi is lehet?!?!? Hiszen a whey izolátum horror árban van, a caseinát sem a legolcsóbb alapanyagok közé tartozik!!!


Amennyiben nézzük a kisker árát - van ahol 9.800Ft-ért adják a 4kg-os kiszerelést. És levonjuk belőle a nagyker árat, a gyártó árat.... akkor kapunk egy olyan alacsony kg- árat, ami kb. mutatja, hogy kb. 80%-os szója lehet hozzáadott szénhidráttal, sószóróval megszórva whey izoval, és egy csipetnyi caseinnel.

2012. okt. 14. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:

A kérdező azt írja...: "gyomorproblémákkal küzdők"....


A szója köztudottan puffaszt, és gyakori "szellentéseket" idéz elő.

2012. okt. 14. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:

Laktóz érzékenyek szóját is választhatják...


Melyiket válasszam? A szóját ezért ne?

http://www.gyakorikerdesek.hu/sport-mozgas__egyeb-kerdesek__..


Alternatíva lehet számukra, a beef protein:

[link]


A semleges ízű, alapanyag szintű whey izolátum, és hidrolizátum is, valamint a tojás is.

[link]

2012. okt. 14. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 A kérdező kommentje:
Szerintem az, hogy van benne 19% szénhidrát az mindegy, mert ha megnézed cukor nincs benne csak rost a szénhidrát terén ami azt jelenti, hogy laktóz se, mert a laktóz az tejcukor.
2012. okt. 14. 13:53
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!