Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Tánctanáraim szerint nem...

Tánctanáraim szerint nem megfelelő az alakom és egy táncosnak csinosnak kell lennie. Hogyan tudnék csinosodni?

Figyelt kérdés
49 kg vagyok 160 cm.Szeretnék még csinosodni és ez nem amiatt van mert befolyásoltak engem a tanáraim mert már én nyáron tudtam,hogy ez lesz.És tudom,hogy igazuk van.Igen is szeretnék még fogyni vagy csinosodni mert nagy hasam oldalam és combom van.Hogyan tudnám elérni?

2012. okt. 20. 13:41
 1/4 anonim ***** válasza:
Azt ugye tudod,hogy a csinos és a csontsovány nem ugyanaz???
2012. okt. 20. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
2012. okt. 21. 01:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

de persze ha lefogyózod a 49 kilódat,akkor meg ez lesz 04.40nél

[link]

2012. okt. 21. 01:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Balettozol, jól gondolom? A sok lükére ne is hallgass, nem értenek ehhez. Biztosan vékony vagy, de a tánc más tészta. Mivel könnyűnek kell lenned, ezért egyszerre ne egyél sokat, és inkább többször. Egyél sok fehérjét, rostot, kevés szénhidrátot, az energiaveszteséget inkább egy kevés zsírral pótold. Ennek a tökéletesített verziója a paleolit diéta, nézz utána, szerintem be fog válni! Sok sikert, jó táncot!
2012. okt. 22. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!