Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Baj ha nincs étrendem saját...

Baj ha nincs étrendem saját testsúlyos edzésnél?

Figyelt kérdés
Erősödni akarok nem feltétlenül izmosodni de az sem ártana de gondolom az vele jár.Szóval ha nem szedek fehérjét meg húsokat minden nap hanem este szoktam kb egy tányér gyümölcsöt szőlő,alma,banán meg ami szezonba van,így érhetek el valami változást izom növekedésbe is? És még azt akarom kérdezni hogy ha nem szedek szteoridott attól még nő az erőm nem?Köszi

2012. okt. 24. 21:21
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
78%
Hát így nem sok izom lesz. Az izomszövet épüléséhez fehérje szükséges, ami gyümölcsökben igen ritka. Az erő sem jön így annyira.
2012. okt. 24. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
65%
Baj.
2012. okt. 24. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 mirror06 válasza:
36%

A börtönökben nincs diéta, azt eszed, amit elédb*sznak. Még is erősek, izmosak. Nem is kicsit.


Én mindig is azt ettem, amit anya főzött. Nem volt más választásom. Sokat ettem, sokat edzettem, erős lettem. Ez ilyen egyszerű. A spártaiak szerinted számolgatták, hogy naponta hány g fehérjét visznek be? Nem.

2012. okt. 24. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
68%

Most biztos menőnek érzed magad a tényeket nélkülöző, csúsztatásokkal teli populista válaszod után.


A spártai katonáknak nem volt hiány a fehérjéből, jól képzettek voltak. A körülöttük élő falusi parasztok meg nem épp erőtől duzzadtak így hiába voltak 3x annyian a városállam nyugodtan kizsákmányolhatta őket.


Ha már itt tartunk súlyzós edzést is végeztek az olimpiai súlyzó rúd, az egykezes súlyzó vagy épp a kettlebell elődjei már akkor megjelentek.

2012. okt. 24. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
100%
A börtönökbe pedig visznek be csomagot, és nem kevés koxot is bejuttatnak.
2012. okt. 24. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 Sznofru ***** válasza:
Minőségi kajából zsírmentesebb és erősebb test lesz. Ezen a tényen nem tudsz változtatni. Minek együnk szart, ha minőségben jobb ételt is ehetünk? Lehet, hogy erős lettél anyu főztjétől, de minőségibb kajától mégerősebb lettél volna és itt ez a lényeg.
2012. okt. 24. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 A kérdező kommentje:
Köszönöm a hasznos,és gyors válaszokat látom sokakat érdekel a téma! Akkor még az lenne a kérdésem hogy vacsorára ami nem 6 előtt szokott történni mert este 10-11 körül fekszek le (szerintem ez nem baj.) akkor mit egyek hogy minden ilyesmi cuccost betudják szedni és mennyit? Jobb ha minél olcsóbb. Szóval milyen vacsorát egyek hogy ezeket beszedjem és mennyit? Köszi
2012. okt. 24. 22:45
 8/19 anonim ***** válasza:

Szedni ne szedjél semmit, ezt csak a gyógyszerre szokták írni.:)

Utolsó kajának egyértelműen a legjobb a sovány túró, mert ebben van lassú felszívódású fehérje, a kazein, ami ellátja az izmokat fehérjével éjszaka, hogy tudj regenerálódni.

2012. okt. 24. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
Meg az erős lettél az egy teljesen objektív mérték ugye :)
2012. okt. 25. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:

a testépítéshez PÉNZ kell, ne olcsózzál itt, minőségi táplálékot kell zabálnod egész álló nap!!!

body.builder.hu -n olvass el minden cikket, mert én is ilyen tudatlan voltam mint te kb

2012. okt. 25. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!