Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Hogyan tartsam magam formában,...

Hogyan tartsam magam formában, anélkül, hogy kimennék a házból?

Figyelt kérdés
Nagyon érzékeny vagyok a hidegre sajnos, ezért utálok kimenni sportolni ha hideg van. Ezért gondoltam, hogy hátha bent is tudok egy kis edzést tartani. Ötletek?
2012. okt. 30. 10:57
 1/5 anonim ***** válasza:
Kettlebell.
2012. okt. 30. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Pl un. fegyencedzés és/vagy ugrókötelezés, szobabicaj, burpee (4 ütemű fekvőtámasz), köredzések: fekvőtámasz, guggolás, hasprés, húzódzkodás, tolódzkodás.
2012. okt. 30. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 VVMMvvmm ***** válasza:

Kérdező! Mire alapozod, hogy most formában vagy?

Formát tartani az tud aki már elért valamit.

Nem tudom milyen állapotban vagy, de lehet, hogy

elmehetnél orvoshoz egy alapos kivizsgálásra az edzést megelözően .Például,hogy képet kapj szíved állapotáról.

2012. okt. 31. 05:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
3# Hidd el, jó formában van az aki 5 éves korától keményen atletizál. :) Futó vagyok, plusz trombitálok. Jó szívem és tüdőm van, már gyerekkorom óta. Ezeknek szeretném megtartani az állapotát anélkül, hogy a lacsakban kelljen taposnom.
2012. okt. 31. 14:22
 5/5 VVMMvvmm ***** válasza:
Kérdező! És furulyázol is?
2012. okt. 31. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!