Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Miért van mindig hányingerem...

Miért van mindig hányingerem edzés közben? Nagyon ki szokott készülni a gyomrom a végére.

Figyelt kérdés
Járok futni, és szoktam itthon is tornázni, hasizomgyakorlatokat, lábra, karra, szóval vegyesen. De bármit csinálok kb mikor kezdek nagyon fáradni iszonyatos hányingerem lesz és fáj a gyomrom, minden bajom van tőle, nagyon rosszul szoktam lenni.. Próbáltam úgy hogy nem eszek előtte, nem iszok semmit, de még éhgyomorra is ugyanez az érzés.. van más is akinek ez előjön?
2012. okt. 31. 14:50
 1/4 Beci99 válasza:
Én karatézom már elég régóta. Sport szerűen űzöm, és mindig a tűréshatáromat feszegetni. Gyakran van hányingerem, ájulás érzetem. Ez azért van mert próbálok minnél többet kihozni magamból, valószínüleg Nálad is ez lehet. Ajánlom, hogy időnkét pihenj egy kicsit: 1-2 percet, ami tudom rengetegnek tűnik, de ha nem bírod, akkor... Edzés, vagy tornázás előtt kb. 30 percel igyál meg egy nagy pohár vizet, útána többet igyál (13 éves lány vagyok, 1.5 óra intenzív edzés után 1-2 liter vizet símán megiszok), életkorodtól függetlenül 2 litert mindenképpen.
2012. okt. 31. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
19/L vagyok :) Van étrendem és előre összeállítom magamnak azt is miből mennyit iszok, szóval ezzel nincs gond.. ráadásul mikor előjön az érzés, még bírom sokkal tovább is, szóval annyira hűűdenagyon nem terhelem túl magam hogy feladja a gyomrom:D
2012. okt. 31. 19:12
 3/4 Beci99 válasza:

Hát sajna, több ötletem nem nagyon van...

Bocsi!:)

2012. okt. 31. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Refluxot nem diagnosztizáltak nálad sosem? Menj el orvoshoz, panaszold el, amiket leírtál.
2012. nov. 2. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!