Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Melyik online fogadási irodáho...

Melyik online fogadási irodához érdemes regisztrálni?

Figyelt kérdés
Várok véleményeket, javaslatokat.
2012. nov. 1. 12:32
 1/10 anonim ***** válasza:
Gyakorlatilag egyikhez sem, mert nem igazán fogsz nyereségesen kijönni egyikből sem hosszú távon. Plusz sok a macera velük, a pénzkivétel előtt 20 féle képp verifikálnod kell magadat (szkennelt okmányokat beküldeni, sms, stb). Bet365-nél a minimum pénzkivétel 14000 HUF, erre is utólag jöttem rá... bwinnél azt hiszem 7000. Szóval kis pénzt nem is érdemes befizetni, a nagyot meg úgyis elbukja az ember. Egyébként ha tudod finaszírozni rendesen (min. 20-30000 befizetés), akkor bet365-öt javaslom.
2012. nov. 1. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
sportingbet...online póker,kaszinó sportfogadás...tudsz könnyen oda vissza utalgatni
2012. nov. 1. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Akkor inkább maradok a tippmixnél. Tippmaxról vélemények?
2012. nov. 1. 13:59
 4/10 anonim ***** válasza:

Sportingbetről csak rossz vélemények vannak... nem mindig fizetnek ki, főleg a nagyobb nyereményeket "felejtik el"...


Egyébként Tippmixxelni is tudsz online, így nem kell elfáradnod a lottózóig. Az Szrt. ebből a szempontból megbízható, könnyű pénzkivétel, nem csalnak, és már eleve adózott a nyereményed, viszont tippmixben nagyon kevés rakható esemény van, azok is rizikósak, és online nincs élő fogadásuk. De ha választani kell, akkor maradj annál.

2012. nov. 1. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

A tippmax gyakorlatilag ugyan az mint a tippmix, szintén (és csak) online végezhető tevékenység, annyi a különbség, hogy valamivel több és érdekesebb eseményekre lehet fogadni.


[link] Itt tudsz online számlát nyitni.

2012. nov. 1. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Tippmaxnál van meghatározott feltöltési összeg?
2012. nov. 1. 15:54
 7/10 anonim ***** válasza:
500 HUF azt hiszem. Az egész Szrt online rendszerébe fizetsz be vele, majd azt felhasználhatod tippmix, tippmax, kenó lottó puttó totó, meg minden egyéb máson amit az Szrt forgalmaz. Nincs külön tippmax befizetés :)
2012. nov. 1. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Értem. És nyeremény felvételnél valami csavar/bonyolítás?
2012. nov. 1. 22:12
 9/10 anonim ***** válasza:
Tippmixnél nincs csavar. De a kevés esemény miatt szerintem hamar rá unsz:)
2012. nov. 2. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Ráunni nem fogok, mert régebbóta ezen vagyok.
2012. nov. 2. 14:21

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!