Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Milyen gyakorlatokat ajánlatok...

Milyen gyakorlatokat ajánlatok a hát belső részére?

Figyelt kérdés

[link] <- a sárga részre szeretnék edzeni, a piros részre egyáltalán nem.


Köszönöm! :)


2012. nov. 2. 05:41
 1/8 A kérdező kommentje:
Kettlebell jó lenne? Csak azom nincs
2012. nov. 2. 05:57
 2/8 anonim ***** válasza:
Na ilyen pont nincs, hogy csak a belső izmokat erősíted. A különböző evezések kiválóak a hátizom vastagítására, pl egykezes- és kétkezes vagy t-rudas evezések, de nem lehet izoláltan edzeni a belső részre.
2012. nov. 2. 06:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
2012. nov. 2. 15:19
 4/8 anonim ***** válasza:

Szerintem ez sem. Sőt ez főleg csuklyára megy, de hátra nem tudsz csak a belső részre izoláló gyakorlatot.

De ettől még jó gyakorlat és amiket írtam azok is, de ne várd egyiktől sem, hogy csak egy kisebb részre hatnak.

2012. nov. 2. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
csak az kell, hogy ne legyenek szárnyaim. pl ilyen nem akarok lenni mint ez: [link]
2012. nov. 2. 18:38
 6/8 anonim ***** válasza:
Attól ne félj, ha akarnál sem tudnál ilyen lenni. Én 27 éve edzek folyamatosan marha keményen és nem vagyok ilyen. Ehhez kox és genetika is kell ám.
2012. nov. 2. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
ta jó, viszont azt vettem észre hogy a sima húzódzkodások csak ezt az oldalsó részt erősítik és a hát közepét nem. Tényleg kb csak az dolgozik, olyat szeretnék amivel a hát közepe kapja a nagyobb terhelést és rá tudok koncentrálni, a csukja is kaphat akár
2012. nov. 2. 20:48
 8/8 anonim ***** válasza:
De leírtam, hogy az evezések szépen hozzák a vastagságot is.:)
2012. nov. 2. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!