Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Milyen tömegnövelőt ajánlotok...

Milyen tömegnövelőt ajánlotok egy 32 éves 167 cm magas,77 kg súlyú "gyerekalkatú" férfinak?

Figyelt kérdés

Sajnos nem vagyok túl férfias alkat ránézésre, vállba és hátba szeretnék erősödni, az talán optikailag dobna rajtam :)

Milyen szert lenne érdemes használnom, hogy akár hetek, vagy hónapok alatt eredményt érjek el? Kb. heti 3x tudok lejárni edzeni.

Egyébként viszonylag komolyabban kerékpározom, kb. havi 3-400 km-t megyek hegyek között völgyek között. Erőnlétem ebben elég jó.


2012. nov. 2. 18:13
 1/6 dirtboy ***** válasza:

tömegnövelőt nem ajánlok nem kell az.

vegyél multivitamint pl multi pro-t,kell tejsavó protein pl vpx syngex jó lesz és kell edzés utánra gyors ch,erre a célra dextrózt vagy vitargót ajánlok.


egy kis olvasni való:

[link]


ezt is olvasd el a szer megnevezés miatt.

[link]

2012. nov. 2. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 dirtboy ***** válasza:
ja és persze tömegnövelő ÉTREND feltétlen szükséges az eredményhez.
2012. nov. 2. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Köszi a gyorsa választ! Az a helyzet, hogy súlyfölösleg van rajtam rendesen, főleg a hasamon. A heti 3szori edzéssel és tömegnövelő étrenddel plusz még tömegnövelővel nem fogok tovább hízni? Jelenleg elég kímélően táplálkozom, ha e mellé fogyasztom az általad javasolt szereket az nem is ér sokat? Köszi: G
2012. nov. 2. 20:20
 4/6 dirtboy ***** válasza:

akkor elkel dönteni hogy szálkásítani akarsz vagy izomtömeget növelni.

tömegeléssel megy fel egy kis zsír is de másként nem tudsz izmot építeni.

tömegnövelőt nem írtam,nem ajánlottam.

tömegnövelő étrendet írtam,nem mindegy.

2012. nov. 2. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Először is a szilár étkezésedet kellene rendbetenni:


Tömegnöveléskor természetesen több kalóriát kell bevinned, de az ésszerű, optimális határok között - egyénfüggő. A lényeg, hogy proteinre (hús, tójás, hal, savanyított tejtermékek), szénhidrátra (krumpli, rizs, tészta), esszenciális zsírsavakra van szükség (omega, mct). könnyen hízékonyak jobban figyeljenek a minőségre és a mennyiségre. Protein esetében 2-3,5g/ttkg (egyénfüggő). Szénhidrát esetében 1:1 vagy 1:2 (protein/szénhidrát) az arányok.

2012. nov. 3. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Amennyiben nem vagy jártas az alapanyagok területén mit miért és mennyit, akkor (és) továbbra is tömegnövelésen gondolkodsz, akkor gyárilag összeállítottat kell választanod. Ellenben a választáskor a minimális dolgokat figyelembe véve tegyed ezt:


- 35% protein alatti tömegnövelőt ne,

- 5-7g creatint tartalmazzon.


Ha további anabolikus anyagokat is tartalmaz, mint (glutamin, esszenciális zsírsavak, HMB, beta-alanin, vitamin complex, stb.) akkor az a termék jobb választás.


Kerékpározás esetén, ajánlatos valamilyen izotonikus ital fogyasztása közben, ha ez BCAA aminokkal, glutaminnal van kombinálva még jobb megoldás.


Például:

[link]

2012. nov. 3. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!