Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » 1 hónapja már hogy elmentem...

1 hónapja már hogy elmentem bicikli túrázni. Nem szoktam ilyen sokat tekerni, de kockáztattam. Kár volt. Eredménye az eltt hogy rá egy hétre elkezdett fájni a vállam a nyakam. Azóta is fáj?

Figyelt kérdés
utánanéztem valszinű izomhúzódásom van. lazítom masszírozom pihentetem, fastum géptöl kezdve a mentás krémenát a sport krémig mindent próbáltam. hol jobb hol nem. már mozgattam is tornáztattam, recsegett ropogott, majd kiroppant azóta egyre rosszabb. fáj-fáj. elmentem 1 hónap uután orvoshoz elmondtam, adott flektor gélt. bekentem. elsö nap után jobb lett, majd estére még jobban fájlt, és azóta nagyon fáj. kataflámot vettem be az segít egy ideig elmulasztani. hétfőn kezdek dolgozni, nem fogok tudni orvoshoz rohangálni, szóval elfog húzodni mire kiderül mi lehet ez ... van valakinek ötlete tanácsa mit csináljak? ez nagyon trossz dolog, és így nem tudom hogy fogok dologozni, de a pénzre szükségem van. kérem aki tud megoldát segítsen rajtam :( köszönöm

2012. nov. 2. 21:09
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!