Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » 14 éves vagyok. Már 3 éve...

14 éves vagyok. Már 3 éve komolyan edzek (gyurok). Nagy bajom lenne ha elkezdenék Aminosavakat szedni? De semi Kreatin, Proteint csak Aminosavat. Tudom hogy a Aminosavakban is van egy kis Protein, na de muszáj szedni vmit hogy jobban nőljön az izmom!

Figyelt kérdés
2012. nov. 6. 16:46
1 2 3 4
 1/34 anonim ***** válasza:
Ez most komoly? Ha 3 éve edzel amit kétlek, hogy 11 évesen elkeztél akor gondolom ennek is utána tudtál volna járni.
2012. nov. 6. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/34 anonim ***** válasza:

Persze, mehet edzés után fehérje+gyors ch ( dextróz, vitagro stb )


De ez a 3 éve kemény edzés érdekelne, hogy miként. Remélem nem nagy súlyokkal.

2012. nov. 6. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/34 anonim ***** válasza:
Ja és persze étrend legyen! Ez alap. ( ÉN pedig majdnem elfelejtettem mondani)
2012. nov. 6. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/34 anonim ***** válasza:
te egy ipari barom vagy barátom az tuti
2012. nov. 6. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/34 dirtboy ***** válasza:

jó lett volna ha az alatt a 3év alatt olvastál is volna.

[link]

2012. nov. 6. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/34 anonim ***** válasza:
A fehérjék (proteinek) aminosavakbol épülnek fel. Gondold át újra.
2012. nov. 6. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/34 anonim ***** válasza:

És abban ahárom év allat menyit fejlődtél? Bicepsz, mell, hát comb?

Te is olyan lehetsz, hogy ebben a 3 évben egy hónapban 4- szer ha csináltál valamit ami neked kemény edzésnek számít nálad.

2012. nov. 6. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/34 A kérdező kommentje:
Komolyan mondom hogy három éve gyurok.Pontosabban Januárban lesz 3 éve,és 2 hónap mulva leszek 14.És én ezen is csak gondolkozok,de ha szedném is akkor vagy csak 1 max 2 hónapig szedném!! És én olvastam egy csomó minden csak valaki azt mongya hogy jólenne, valaki meg azt mongya hogy nem!!
2012. nov. 6. 17:14
 9/34 A kérdező kommentje:
Emberek nem értem mi a f***t nem lehet ebből meg érteni h 3 éve lesz már hogy gyurok és eccer sem hagytam abba,csak pihenőket csináltam de azt muszáj!!
2012. nov. 6. 17:19
 10/34 anonim ***** válasza:
Jobb lenne ha gyúrás helyet a nyelvtankönyvet olvasgatnád. Elég sok újdonságot találnál benne.
2012. nov. 6. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!