Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Edzsés+ Fehérje?

Edzsés+ Fehérje?

Figyelt kérdés

16éves vagyok 190cm, 65kg. El akarok kezdeni otthon komolyabban edzseni egy kicsit.

Ehhez az alábbi fehérjét használnám:

[link]

Reggel-edzés után-este kombóban fogyasztanám a fehérjét.

Heti 3-4x edzsenék. Felülés, fekvő, lábemelés...Ezeket a gyakorlatokat végezném, kb 8x30-at indegyikből. Ez elég lehet?


2012. nov. 6. 18:26
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
77%

10E egy ilyen protein ára... És itt mindenki csak szidja az effélét:)

10e ért tudsz venni 2db 10-15kg egykezes súlyzót is.

Azzal már egy átmozgató edzést tudnál csinálni, jobban járnál vele.

2012. nov. 6. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 dirtboy ***** válasza:
78%

1, a protein szar amit kinéztél


2,ez nem úgy működik hogy veszel 4kiló proteint aztán ennyi elég is és ki leszel gyúrva.

ott kezdődik az egész hogy kell egy étrend.


3,ha már saját testsúlyos edzést akarsz akkor ne össze vissza legyen hanem pl csináld a fegyencedzést.


4,ha komolyabb tömegnövelést akarsz /gondolom ilyen magasan ilyen testsúllyal azt akarsz/ akkor súlyzós edzés kellene mert a saját testsúlyostól nem fogsz komoly izom méretbeli növekedést elérni.


/meg ne próbáld azt írni hogy te nem akarsz testépítő lenni/

2012. nov. 6. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
Nem jó ez a fehérje. Vegyél syngex-et(tejsavó) és hozzá szőlőcukrot(builderen megtalálod, dextróz).
2012. nov. 6. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
88%

Pontosan, egy kisebb izomzathoz is jól kell csinálni mindent: kaja, edzés, pihenő.

Fegyencedzésnek nézz utána.

2012. nov. 6. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
2012. nov. 6. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:

Protein esetében törekedj arra:

- whey alapú legyen,

- ha lehet ne tartalmazzon hozzáadott cukrot, gondolom nem a pár 100Ft-os cukrot szeretnéd protein árban megvenni.


Ha adalékanyag mentesen csak 100%-ban a protein szeretnéd akkor válassz alapanyagot:


[link]


Vagy olyat amiben továbbra is magas a proteintartalom van benne ízvilág, de minimális az adalékanyag:

[link]

[link]

2012. nov. 6. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 A kérdező kommentje:
Jó, azért már elterveztem a dolgot, tudom, hogy meló nélkül nem lesz semmi...de nyilván ha valamit el akarok érni, valami tápkieget is kell vennem. Nem hanyagolom el a rendes étkezést sem. Amúgy a Fegyencedzést kezdem el, tegnap vettem meg a könyvet. Csak mint mondtam, szeretnék még mellé valami tápkieget. Szóval akkor milyet ajánlotok, azt a Power Proteint hagyjam a francba? Whey alapú legyen?
2012. nov. 7. 20:40
 8/15 anonim ***** válasza:

igen, tejsavóprotein legyen.

Több jó fehérjekészítmény van: Whey c6, Stillmass 6:3:1, Scitec 100% whey prof, Twinlab whey fuel, California fitness 100% whey, Biotech nitro pure whey gold, Dymatize elite whey, Optimum Nutrition 100% whey gold, VPX Syngex, stb

2012. nov. 7. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 A kérdező kommentje:

Montez!

10-13 ezerért melyiket ajánlanád ezek közül? Olyan 3-4 kilós kiszerelés jó lenne ha kijönne ennyiből. Van ilyen ezek között?

2012. nov. 8. 18:45
 10/15 anonim ***** válasza:

Mehetne a Stillmass 6:3:1 vagy én most vettem Myprotein koncentrátumot az is tuti.

3-4 kilót csak rosszabb cuccból tudsz venni, pl kevertekből vagy van pl Activlab muscle up (70%-os tejsavó) vagy FA protein, de ezek kisebb %-ban tartalmaznak fehérjét.

2012. nov. 8. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!