Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Miért szedték le shop builder-...

Miért szedték le shop builder-ről a Scitec Pow3rd-et? Egyébként mik a vélemények róla?

Figyelt kérdés
2012. nov. 8. 16:00
 1/5 NagyonGonosz ***** válasza:
2012. nov. 8. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Jah, ahha! :)) Hát pont a héten kezdtem ez szedni a pow3rd-et, a héten jött meg, de leszarom, már megiszom az tuti, ha bírom is persze. :))
2012. nov. 8. 16:17
 3/5 anonim ***** válasza:
amfetamin van benne?:Dmegveszem ha akarod!!!vagy ha nem bírnád szój
2012. nov. 8. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Mert te próbáltad már talán? Nekem annyi, hogy az elején nem lök megannyira csak egy kicsit, de az edzést nem bírom abba hagyni egyszerűen, jó én tlk mondjuk edzés közbe még BCAA-t is, de együtt tuti.
2012. nov. 9. 17:56
 5/5 anonim ***** válasza:
1. válaszoló nem a dmaa botrány miatt nem kapható, mert nincs benne amfetamin! Azért nem kapható mert újít rajta a scitec (akárcsak a hot bloodot), hogy miért ne kérdezzétek (nemrég jött ki). De ha jó cuccot akartok amcsikat vegyetek!:)
2012. nov. 22. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!