Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » A NUTREND ANTICRAMP kapszulát...

A NUTREND ANTICRAMP kapszulát szedhetem e a következő kiegészítőkkel: BSN N. O. xplode, BSN hyper fx, BSN volumaize MUTANT Mass, Mutant whey, multivitamin, Magnézium-B6-Omega-3, Biotech creator?

Figyelt kérdés

Nemigen szokott foglalkoztatni az ajánlott mennyiség, mert azoknak kb dupláját szoktam szedni a tápkiegekből. Nem beszélve a vitaminokból és az ásványi anyagokból ott akár többszörösét is. Erre a görcsök megelőzését szolgáló kapszula dobozára viszont érdekes dolgokat írtak. Bemásolom ide:

Az intenzív edzések előtt két nappal kezdje el feltölteni a szervezetét, naponta 5 kapszulával, mely egyben a megengedett maximális mennyiség is. Nyelje le a kapszulát elegendő mennyiségű vízzel, alkohol tartalmú, tejtermék, izotóniás italok használata nem megengedett!

Igen ám, de nekem az edzéseken, versenyeken szükségem lenne az említett BSN termékekre is. Jó tudom, hogy nem pont izotóniás ital kategóriába tartoznak, de hatásukat tekintve majdnem egyformák. Továbbá tiltják a tejtermékek fogyasztását is. Akkor a tejsavó sem mehet? Kicsit meglepődtem a határozott mennyiségi illetve összeférhetetlenségi tiltások láttán. Nekem nem tűnik fel, hogy az összetételben mi olyan különös, amitől ilyen összeférhetetlen lenne bármivel is. Még annyit, hogy főként aerob 70%, másodsorban anaerob30% mozgásokhoz kell.


2012. nov. 9. 14:18
 1/2 A kérdező kommentje:
1 hete már szedem, de ha valamit nem jó vele szedni akkor leállok valamivel. Eddig semmi különös hatása nem volt a kombinációknak, de mondjuk görcsölni már nem görcsölök. Akkor mehet minden ugyan így tovább?
2012. nov. 17. 11:09
 2/2 anonim ***** válasza:
max nem ennék hyper fx-et no xplode-dal együtt mert mert 400 mg+ coffein már lehet beálmositana, vagy hozzászoksz a stimulánsokhoz és több kell majd belőle. a creator-t én lecserélném mondjuk king creatine-ra esetleg con-cret-re ha mindenáron valami "menő" kreatint szeretnél.
2012. nov. 18. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!