Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » CSapott váll az hátrány...

CSapott váll az hátrány testépítésben?

Figyelt kérdés
nincs bajom a testemmel,szép izmos a vállam is jó kis gömbölyű és eres de ilyen csapott tehát nem azo a szép széles nagy,hane ilyen lefele menő csapottas ez hátrány esztétikailag illetve egy versenyen mondjuk?
2012. nov. 12. 20:52
 1/9 anonim ***** válasza:

Általában a csapott vállúak ektomorf alkatúak, és baromi vékonyak. Magadra ismertél? :D Általában a melledzés szokott nehezen menni, főlek a fekvenyomás és variációi. Sokkal jobban kell figyelni rá ilyen alkattal.


Egyébként nem hátrány.

2012. nov. 12. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
a mellezésnél igen totál ez vagyok, a karom meg iszonyat nagy 46os naturálban:Dés a fekvenyomások is tényleg nehezen mennek,úgyh ez jó válasz volt:)
2012. nov. 12. 21:15
 3/9 anonim ***** válasza:
Sajnos hátrány, hiszen akinek csontozatilag szélesebb a válla az előnyben van veled szemben.
2012. nov. 12. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Én is ektomorf vagyok és a csapott vállúak jobb súlyemelők.
2012. nov. 12. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
de mér előny?nekem lehet csapott de nagyon kidolgozott,tényleg nagyon
2012. nov. 12. 21:42
 6/9 A kérdező kommentje:
egy szélesebbet nem nehezebb kidolgozni?
2012. nov. 12. 21:42
 7/9 anonim ***** válasza:

Ennek mi az alapja, hogy a csapott vállúak jobb súlyemelők?


Úgy értem, hogy mondjuk egy testépítő versenyen, ha egymás mellé áll 2 ugyanolyan száraz, kidolgozott keskeny derekú testépítő, de az egyiknek csontozatilag kisebb a válla, akkor az a váll keskenyebbnek fog tűnni, hiába edzi a kisebb csontozatú is a vállát ugyanúgy, a másik ha edz normálisan vállra szélesebbnek látszik. Úgy is mondhatnám, hogy a szélesebb vállúnak ott még csont van, ahol a másiknak már izmot kell építenie.

2012. nov. 13. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Első vagyok. Mellezésnél egyébként ki is lehet hagyni a fekvenyomást, nekem pl a melledzésem úgy néz ki, hogy ferdepad, kézisúlyzós fekvenyomás, tárogatás, aztán csigás keresztezés. A sima fekvenyomásra képtelen vagyok, a tricepszem meg a vállam végzi az egészet :D
2012. nov. 13. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Nekem ne mond 5ev edzes utan 80ba alig tudok nyomni:D
2012. nov. 14. 14:36

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!