Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Röplabdázni szeretnék. De...

Röplabdázni szeretnék. De így? (Többi lent)

Figyelt kérdés

Röpizni szeretnék , de nemtudom hogy így megprobaljam-e. Na.. Az a baj ,hogy mi a tesin nem olyan röpit játszunk ,hogy ököllel kell visszaütni hanem csak elkapod és visszapasszolod. :/ és egy röplabda edzésen meg gondolom így ököllel szoktak és az nekem nem menne ://///

Meg igazábol így igazábol nem az erőssegem a tesi ,mert utalok tesizni és a labdaérzékem sem valami nagyon szupi , de mostanában nagyon jo vagyok ropibol :D

Szerintetek probaljam meg?



2012. nov. 13. 21:21
 1/4 Takumi ***** válasza:
Persze ha elég elszánt vagy menni fog.
2012. nov. 13. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

Na már most...én 3 éve versenyszerűen röplabdázok, és még egyszer sem hallottam arról, hogy valaki ököllel ütné a labdát. Sőt nem kifizetődő, mert úgy semmi esélyed nincs arra, hogy irányítsd a labdát (tapasztalat). Ha elkezdesz röpizni nyilván nem az lesz az első, hogy odaállítanak rögtön a meccsre. Először az alap érintések (kosárérintés, alkar, nyitás) aztán az olyanok, amik már meccsre se ártanak ha tudod (ütés, sánc) És mindent rengeteget kell gyakorolni. Külön a nyitás fogadást, a nyitás sem olyan egyszerű, amilyennek látszik, meccs közbe vannak technikák, elméletben is tudni kell elég sok mindent. Ha belevágsz, akkor fokozatosan fogsz haladni és nem egyből egy mccsen ugrándozni össze-vissza, mert fogalmad sincs, mit kell csinálni.

Én konkrétan az első edzésemre úgy mentem el, hogy ez se fog tetszeni és nincs semmi kedvem hozzá, de kellett a mozgás miatt (duci alkat vagyok) aztán egyre jobban megszerettem és mára ez lett az életem:) nem tudnám magamat elképzelni a röplabdázás nélkül, és sokszor két napot is nehezen bírok ki röpizés nélkül. Szerintem mindenféleképpen próbáld meg:-) ha bármi más kérdésed van, a röplabdázással kapcsolatban, fordulj hozzám bizalommal:D )bocsi, kicsit hosszura sikerült)

2012. nov. 13. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Okés. Köszi mindenkinek! (:
2012. nov. 13. 22:13
 4/4 anonim ***** válasza:

Persze, nyugodtan elmehetsz, hiszen nem arról van szó, hogy nincs hozzá tehetséged, csak nem tanítottak meg. Az első edzésen szólj, hogy teljesen az alapoktól kezdenéd(kosár-, alkarérintés), és biztosan meg fogja neked tanítani az edző.

Amit ti tesin játszotok, az zsinórlabda, de ha jó vagy benne biztos menni fog a röpi is.

Persze, hogy próbáld meg, veszíteni semmit sem veszíthetsz vele.

2012. nov. 23. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!