Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » 100% Whey Protein Professional...

100% Whey Protein Professional-t kóstoltátok karamell ízben? Finom?

Figyelt kérdés
2012. nov. 14. 18:59
 1/1 anonim ***** válasza:

Szerintem ez azért eléggé ízlés kérdése, hogy mi finom és mi nem. Példának okáért, nemrég az egyik edzőtársam javasolt egy készítményt, hogy kóstoljam meg, mert baromi jó íze van, én meg majdnem ott hánytam el magam a teremben. Nekem nem jött be, neki igen.

Ennek ellenére én elég sok étrend-kiegészítőt kóstoltam és azt mondom a Scitec csinálja az egyik "legfinomabb" kiegészítőket.

Ebből a fehérje típusból a banános és a mézes valami kivételével kóstoltam mindegyiket és szerintem magasan a legjobb a mogyorós csokoládé, majd a kókuszos csokoládé. Ennek ellenére a többi is finomnak mondható, így a karamellás is.

2012. nov. 14. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!