Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Ki nyerne egy bunyóban?

Ki nyerne egy bunyóban?

Figyelt kérdés

pl egy 15-16éves versenyszerűen bokszoló 68kilós izmosabb testfelépítésű fiú aki birkózott is

vagy egy 20éves, kondis pali mondjuk 80kilóval

a bokszoló 175-180centi, a kondis 180-185



2012. nov. 15. 20:45
1 2
 1/12 A kérdező kommentje:

ring bunyóban és ringen kívül is!

fegyvertelenül természetesen

2012. nov. 15. 20:46
 2/12 anonim ***** válasza:
Chuck Norris! Azt hittem, ez elég egyértelmű...
2012. nov. 15. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 bumbi02 ***** válasza:
100%

Ringen belül hülyeség a kérdés. Egyértelmű.


Ringen kívül pedig aki először üt értelmeset. Teljesen mindegy hogy birkozó, bokszoló, testépítő, judos, karatés az illető. A filmekben vannak olyan jelenetek, hogy 10 percig csépelik egymást.

2012. nov. 15. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:

"vagy egy 20éves, kondis pali mondjuk 80kilóval "


nem értem hogy azért mert valaki konditerembe jár, az miért jelentené azt hogy verekszik is? Nem azért járnak az emberek terembe hogy megtanuljanak verekedni, nem is ott fognak esetlegesen megtanulni. Ennyi erővel kérdezhetted volna azt is melyikük dolgozik többel vádlira. Egy testépítőt nem lehet összehasonlítani egy küzdősportolóval mert nem ugyanazon téren kell jónak lenniük.

2012. nov. 15. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
Hát nem valami nagy külömbséget irtál, 68 vs. 80kg. az nem túl nagy külömbség, ahoz képest amit mások szoktak ide irkálni. Ilyen 60 vs. 110kg-vel szoktak dobálózni. Szerintem ilyen tisztán nem lehet kijelenteni. Van testépítő, aki biztos jobban bunyózik, van aki rosszabbul, mint ahogy boxolóbol is. Legtöbbször a boxoló kéne, hogy nyerjen, de minden megtörténhet.
2012. nov. 15. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:

A küzdősportoló előnyben van. Puszta kézzel.. igazából ringben, ringen kívül csak feltételezett az előnye. Lehet a gyúrós használja az eszét, utcán szemen köpi még ütőtávolságon kívülről, alá rúg egy nagyot (ezek nem különösebben nehéz "harctechnikák", kivitelezhetők) és máris nagyon hátrányos helyzetbe kerül az amúgy küzdéshez szokott sportoló. Csak ugye egy idősebb ember sunyiságból többet tudhat mint egy 16 éves!


Bár erre kevés esély van a valóságban, mégis számolni kell ilyennel is. Ha harcművész lenne a fiatalabb, akkor is lenne ilyen esély, csak kettéágazik, mert:

Harcművész képzésbe beletartozik az is, hogy bakker szemen köphetnek, akkor ütnek amikor nem várnád stb. De a birkózó, ökölvívó ilyen szempontból mégis meglephetőbb.

2012. nov. 16. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat, de nem értem min vagytok kiakadva.

Ez egy elméleti kérdés, nem kell veszekedni, hogy demosméér

Csak kíváncsi vagyok egy ilyen összecsapásban melyik félnek mennyi lehet az esélye, meg az elemzésére

2012. nov. 16. 16:38
 8/12 A kérdező kommentje:

egyébként a ringes bunyóban elég érdekes lenne a szemenköpés...

ringen kívül meg honnan tudná, hogy a másik bokszol, meg akarná ütni, senki sem köpköd

2012. nov. 16. 17:16
 9/12 bumbi02 ***** válasza:
Ringen kívül nincsenek szabályok. Térden rúgástól, tökön rúgáson át szemen köpésig minden olyan "szabályos", amire nem készítenek fel bokszban.
2012. nov. 17. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

Honnan tudná hogy meg akarják ütni?

Na utcán ezért nincs sokkal több esélye a boxolónak. Mert ha nincs fent a kettős fedezéke, akkor csak annyi kell hogy a másik delikvens kedvesen felemelje ölelésre nyitott tenyereit, majd kinyomja mindkét szemét a gyors vagy agresszióra utaló bármilyen mozdulat nélkül. Tehát utcán.. aki elvetemültebb, aki meglepetést okoz.


Ringben a boxoló, oda biztos nem írtam köpködést. Ringben a boxoló otthonosan mozog, és még ha lehet is rúgni, legyen valami MMA szabályrendszer.. Hát egy nem gyakorlott ember nem fog lefogni egy boxolót. Egy rutinos, mondjuk birkózó már leránthatja a földre, hoppá de most kondiban erősítő emberről van szó.

2012. nov. 22. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!