Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Mi a véleményetek erről a...

Mi a véleményetek erről a hármasról? (táplálékkiegészítő)

Figyelt kérdés

Másfél éve végzek súlyzók edzéseket heti 4-5 alkalommal, esténként futok heti 4x, illetve egyéb aerob edzéseket végzek.


Van egy alakformáló (zsírégető) blogom is, ahova hetente töltök fel új képeket magamról.


Tehát, két hónapja elkezdtem proteinezni és most pedig már úgy érzem, hogy lépnek kellene előre. Szeretném kipróbálni a kreatint és, illetve elkezdeni multivitamint is szedni.


Proteinnek ezt használom: Nitro Gold Pro

Multivitaminnak ezt tervezem: Multi pro a ScitecNutriontól

Fehérjének pedig ezt tervezem: Creatine Monohydrate


Aminosavat azért nem választottam, mert a protein a testben úgyis aminosavvá alakul át.


Szerintetek jó ez a hármas?



2012. nov. 17. 08:56
 1/7 anonim ***** válasza:
Az utolso az nem fehérje hanem creatin, amugy jó.ja ès étrend legyen meg
2012. nov. 17. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

kérdező, azt remélem tudod, hogy a protein=fehérje.

Mert külön megnevezed, hogy proteinnek:nitro gold, ami jó is, de utána meg leírod, hogy fehérjének: kreatin???

Ezt gondold át még egyszer. Amúgy jó a kreatin, de az marhára nem fehérje! És igen, étrend nélkül nem mész vele sokra.

2012. nov. 17. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Aminosavat azért nem választottam, mert a protein a testben úgyis aminosavvá alakul át.


Ez a mondat kissé nem jó. A protein is aminosav komplex. Az aminosav profilja függvénye, hogy milyen alapanyagú a proteinkészítményed.

2012. nov. 17. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

Hoppá! Tisztában vagyok mindennel! Véletlenül félreírtam, mert a fehérjeétrendemen gondolkoztam, amikor írtam a kérdést!


Javítja: *Kreatinnak pedig ezt tervezem: Creatine Monohydrate

2012. nov. 17. 10:37
 5/7 anonim ***** válasza:
akkor úgy jó, csak itt már sok furcsa dolgot olvastam és jobb tisztázni.:)
2012. nov. 17. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
az jó, por verzió
2012. nov. 17. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Pontosabban a fehérje aminosavakból épül fel, a szervezetben pedig aminosavakká bomlik le, az emberi szervezet ezek egy részéből felépíti a saját fehérjéit.


Az első egy megbízható készítmény, emlékeim szerint 79% fehérjetartalommal. Maradj a márkán belül:


- B komplex napi egy elég!

[link]


- ásványi anyagok, nyomelemek napi 3 db, tejtermékektől távol:


[link]


A Scitec multi-pro egy kiegyensúlyozatlan termék, felesleges mennyiségű B-sorozattal.


Teljesen jó ugyanezen cég legegyszerűbb kreatinkészítménye is.

2012. nov. 26. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!