Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Pénteken osztályozzák a...

Pénteken osztályozzák a felülést az osztályban, gyakorljak addig, vagy ne?

Figyelt kérdés

4 percen keresztül kell megállás nélkül csinálni. Előre félek, hogy elbénázom, mert nem megy a felülés. Ráadásul minimum 61-et meg kell csinálnom, hogy elérjem a 4-es alsó határát. Gyakoroljak szerintetek, vagy inkább majd ott lesz valami? Tipp-ötlet, hogy sokáig bírjam?

8.-os vagyok, 14/L.



2012. nov. 20. 17:51
 1/7 anonim ***** válasza:

húúúúha felülés osztályzás lesz azt a mindenit dedúrva:DDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD

és akkor mivan ha nem csinálod,egyaz hogy ki nem szarja le a tesit?másik meg hogy ki ne tud felülésezni?harmadik meg én megmondtam a tanárnak írjon be 200at azt hazamentem ennyit ér ez kb

2012. nov. 20. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 *Glissade* ***** válasza:

Jézusom ez milyen osztályzás?:D Gyorsasági verseny?:)

Nálunk nem is így osztályozták!


61 felülés nem sok, annyit meg lehet csinálni, de hogy 4 perc alatt kapkodva menni fog-e azt nem tudom. Péntekig már nem sok mindent tehetsz, esetleg ma probálkozz meg vele, hogy mennyi megy annyi idő alatt(legalább képbe legyél azzal, hogyan állsz) !


De pl. nem tudom, hogy te hogy vagy vele, de nekem sokkal jobban megy minden féle edzés, akkor ha kipihent vagyok:)

Ha ezzel te is így vagy, akkor inkább pihenj egészen péntekig... aztán hátha csúcsformában leszel addigra:)

2012. nov. 20. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

Hát, nem gyorsasági verseny.

Csak simán osztályozza. Igazából hiába pihenek, hogyha nem fog menni. Annyira rossz, mert van egy lány osztálytársam, aki pl. 170-et csinált meg, én meg elég nevetségesen leszek a 25 felüléssel. Ha egyáltalán megtudok annyit csinálni. :/

Az a baj, hogy nagyon bunkók az osztálytársaim, kinevetik azt, aki béna. Tudom, hogy ezekkel nem kéne foglalkoznom, de egyszerűen nem tudom elengedni a fülem mellett a kritikákat. Ráadásul nem is vagyok kövér, sőt a többiek szerint vékony vagyok. Ami még rosszabb, mert így illene tudnom minimum 50-et.

MI legyen? :/

2012. nov. 20. 18:16
 4/7 anonim ***** válasza:

4perc? 61kellene a 4eshez? Az 1p10mp alatt simán teljesíthető...

Sztem még ma csinálhatnál egy kis gyakorlást. Pl 3x amennyi megyfolyamatosan(nem időre) a végén pedig nyújts, különben péntekig izomlázad lesz ha nemvagy hozzászokva.

2012. nov. 20. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 *Glissade* ***** válasza:

De mindenképp még ma, mert ha nem vagy ehhez szokva, akkor péntekre "fáradtabb" leszel, és roszabb lesz felülésezni.


Egyébként nálunk k.f. órán, a tanár legkedveltebb gyakorlata volt a hasizom erősítés (nekem is az volt a kedvencem)... és mi örültünk volna ha simán csak 61 felülést kelett volna megcsinálnunk. De sima felülés nem is volt, csak annál "relativ" nehezebb gyakorlatok.


Tudom, hogy téged ez nem vigasztal... de ha téged zavar az, hogy csak ennyit bírsz megcsinálni, akkor miért nem teszel érte?

Miért az utolsó pillanatban kapálózól?

(ha meg nem zavar, akkor ne foglalkozz, se az osztálytársaiddal, se a tanárral, hanem szart le az egészet)


A te választásod az, hogy beégsz-e, vagy sem! Nem más a hibás.

2012. nov. 20. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

most már ne edz rá.

viszont a taktikára felkészülhetnél.

csináld azt,hogy 20db után belepihensz 5-10mp-et,majd kezded újra.

így lehetséges edzetlenül is a 4p/61.

a kezeidet se tedd tarkóra,mert plusz súly.

előre nyújts ki,így kevesebb súlyt kell emelned két karnyival.

egy pontot nézz a gyakorlat alatt,hogy megmaradjon a ritmus és ne zökkenj ki.

2012. nov. 20. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

Nem szabad megállni közben, mert akkor automatikusan lezárja az összeget. Ha a kezünket csak elhúzzuk, pl. a fülünkig, akkor is lezárja. Ráadásul mindenkinek ő maga számolja, amíg a többiek oldalról bámulnak.

Nem gyakoroltam. Szerintem nem is fogok. :|

Lesz, ami lesz. Hétfőre úgy is elfelejtik, a tesi meg csak egy készségtantárgy. :) :S

2012. nov. 21. 20:37

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!