Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Nem tudjatok hogy ez miert...

Nem tudjatok hogy ez miert lehet? Miert van ekkora kulonbseg?

Figyelt kérdés

Sziasztok! Az lenne a kerdesen hogy az mitol lehet hogy en 64-65 kilosan eleg szelesnek kisse kovernek erzem magam uleskor is gyurodik a hurka allva nincs baj...:D az osztalyomban van olyan srac aki nehezebb mint en is meg sincs ekkora hasa mint nekem. Illetve van egy srac aki egy magas velem kilora full ugyan olyanok vagyunk es megis en sokkal zomokebb vagyok. Ez mitol lehet? Mondjuk erosebb vagyok naluk kicsivel de nem erten akkor miert csak a hasam zsiros...

18/F


2012. nov. 21. 21:43
 1/9 anonim ***** válasza:
Genetika. Senki sem egyforma.
2012. nov. 21. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Az izom ugyanolyan térfogatot tekintve nehezebb a zsírnál. Tehát egy szálkás, izmos ember lehet nagyobb súlyban, mint te.
2012. nov. 21. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

más a testzsírszázalék.

vagyis amelyik haverod veled azonos súlyú-magasságú,de több rajta az izom és kevesebb a zsír.

2012. nov. 21. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Genetikai okok miatt.. mindenki méshol kezd el zsírosodni. Vagyis nem mindenki, de lehetnek különbségek, pl van akinek a segge kezd el nőni először.
2012. nov. 21. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Ertem en de annyira nagy a kulonbseg hogy elkepeszto! Rajtam jobban gyorsabban latszodik az izom sztem de s hasamon nem tudok fogyni...Vagyis nem csak hason hanem szalkasitottam es 63 kilon beallt az ala nem igazan tudok menni. Ismetlem azert mer ugy erzem eleg zsiros voltam!
2012. nov. 21. 21:49
 6/9 A kérdező kommentje:
A masik dolog pedig hogy erosebb vagyon ezeknel akik nalam vekonyabbak... Ez hog lehet hogy mgis veknyabbak mint en es ugyan annyi kilok?
2012. nov. 21. 21:50
 7/9 anonim ***** válasza:
Le lett írva csávó!
2012. nov. 21. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Mert nagyobb a testzsírszázalékod.

De 60 valahány kilósan minek szálkásítani?

2012. nov. 21. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 NagyonGonosz ***** válasza:
Mert zsírosabb vagy. Lehet két ember ugyanolyan magas, ugyanolyan súlyú. Ha valaki 5%-on van versenyformában, a másik meg 20%-on hájasan.
2012. nov. 22. 00:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!