Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Milyen társaságba jártok,...

Milyen társaságba jártok, ahol a sport az "elsődleges"?

Figyelt kérdés

Járok edzeni, az étrended az jelenleg nem rendes, de régebben mikor "normálisan" ettem, állandóan baszogattak az ismerőseim, hogy minek eszem ezt stb. Most is ez van kb "minek járok edzeni" kérdéseket teszik fel.

Nem azt mondom, hogy remete életet élek és csak a sport, persze néha elmegyek bulizni meg iszok, de már nem is hetente hanem mondjuk havonta. (ismerőseim pedig hetente többször is)


Nagyon gáznak gondolom ezt a hozzáállást, és ezeke az emberek ugye nem segitenek csak visszafognak, és ez sz*r.


Milyen környezetbe jártok ahol nem ilyen emberek vannak? Hanem akik esetleg segítenek, szeretnek sportolni, normálisan esznek.



2012. nov. 23. 14:07
 1/2 anonim ***** válasza:

semmilyen befolyásoló hatással nincsenek rám az ismerőseim sport terén.

nem motiválnak,visszafogni meg képtelen lenne bárki is.

ők is sportolnak,én is.

ők is bebasznak időnként meg én is.

van hogy együtt.

nem ítélkezem,miért is tenném?

gyenge akaratú,manipulálható emberekre van befolyásoló hatással az ismeretségi köre.

2012. nov. 23. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Ide a sportrovatba :DD


Én ezt máshogy "oldottam" meg, az utóbbi pár évben kétszer is iskolát váltottam, az ottani haverok szétszéledtek, az újakkal annyira még nem barátkoztam össze, a többi random barát meg messze lakik és ritkán beszélünk, szóval a fizikai életben nemigen van társaságom. De ez engem nem zavar, nem vagyok nagyon az a társasági fajta. Lassan kb minden szociális kapcsolatom a barátnőm lesz, ő meg edz velem, így megvan az összhang :D

2012. nov. 23. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!