Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Ki tud Budapesten olyan...

Ki tud Budapesten olyan karate oktatást, ahol tényleg önvédelemről szól a dolog?

Figyelt kérdés
Tehát nem pénz lehúzás és nem rendeznek b#zi versenyeket.

2012. nov. 23. 20:29
 1/2 anonim ***** válasza:
buz1knak sehol
2012. nov. 23. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Miért pont Karate? Ha az már szinte mindenhol bu.zi verseny? És ahol önvédelem, ott is teljes erőből blokkolják a kést, vagy a még erősebb ütést.. a felfogása nem hatékony. A Kungfuból alakult ki, de az eszme és a legfontosabb elvek elvesztek..


Ők komoly karatésok, én végül azért nem mentem le edzésre mert igazából le.szarom. Már nem a komoly Karatét, hanem a témát.. minek ismerjem meg az igazi Karatét ha brutális gyilkos kegyetlen kungfut gyakorolhatok annyi idő alatt is..? Na ez költői kérdés.


De én ismeretlenben is tisztelem őket, mert láttam róluk edzés videókat, ismerem az 'alvilágban' mire képesek, és Magyarországon ők tőlem úgy megkapnák az igazi Karatés címet, hogy én közben beismerem hogy egy kis senki vagyok.. nem azért mert gyenge vagyok, hanem mert BAZZ, ők mégis csak igazi Karatét csinálnak a rohadásba is!



"III. Ker. Szérüskert u. 40, szentgzörgyi albert ält. suli kedd ès pèntek 19-21h

teloszämot mindjärt irom!

SzegnerFerenc

20/3136023"

2012. nov. 28. 02:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!