Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Milyen airsoft snipert érdemes...

Milyen airsoft snipert érdemes venni? Olcsón?

Figyelt kérdés
Legjobb lenne 30 alatt távcső nélkül. Használtban is gondolkodom. Mondanátok tipusokat? Esetleg linkelnétek?

2012. nov. 24. 20:57
 1/6 Jakus Tamás ***** válasza:

[link]


420 zl-ig bezárólag bármelyik megfelel. + 2-3 ezer a posta

Innentől a te döntésed melyiket választod.

DE! haveromnak ez van : [link] és nagyon dicséri

2012. nov. 25. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Ezek szerint ez az oldal megbízható?
2012. nov. 25. 21:30
 3/6 A kérdező kommentje:
Kicsit félek, mert külföldi...
2012. nov. 25. 21:30
 4/6 hun46y3 ***** válasza:

Szia!

Én nemigen vagyok a külföldről rendelés híve. Alig pár száz forint néha a különbség, és fegyver megsérülhet szállítás közben, vagy nem tudod, hogy azt kapod-e, amit fizettél.


Airsoft snipert pedig...

Először is: biztos, hogy snipert akarsz? Ha kezdőként jönnél az airsoftba, akkor ne vegyél ilyet. Fizetsz 40.000Ft-t és aztán egy hét múlva eladod 20ért.


A Well és az AGM cég termékeit amúgy sem ajánlom, ők a minimum gyártók. Nagyon szép dísznek a falon, esetleg a kertben egy papírlapra lövöldözni, de ennyi.


Azt ajánlom, hogy gyűjtögess még. majd 50 körül nézelődj, mi van a piacon, addig meg olvass el pár cikket arról, hogy mit is jelent sniper-nek lenni. Hidd el, ez a legkevesebb játékélményt nyújtó szerepág.

2012. nov. 26. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Ha használtat nézel, személyesen vedd meg. Mondjuk ez igaz a még fóliázottra is. Bármi fordulhat. Nem tetszik, nem áll kézre stb.
2012. nov. 26. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 LzO válasza:
Csatlakozom az előttem szólókhoz. Annyit azért javítanék! Pl Lengyelországból rendelve GLS futár hozza viszi 30 nap garanciád van futár előtt kiveszed ellenőrzöd nem törött stb bontatlan! Illetve ott is butaságot mondott valaki, hogy pár száz forint különbség. NEM! Több ezer forint különbség mert pl 100 euró fölötti rendelésnél ingyen postázzák.Ha nem pesti vagy akkor postáztatod itthon az már több ezer forint, mert futár adja fel. Amennyiben elmész érte ismét idő és pénz. Illetve itthon nagyon sokat rátesznek a puskákra. ( Nem mindre.) Sniper kezdőnek nem ajánlott mivel egy alap fegyver semmivel se lő messzibbre mint egy alap AEG ( elektromos). Az viszont soroz rád szalad vele és véged. Remélem tudtam segíteni.
2013. aug. 16. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!