Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Szeretnék megtanulni kézenálln...

Szeretnék megtanulni kézenállni. Hogyan kezdjem? Magyar oktatóviedó sajnos nem találtam.

Figyelt kérdés
2012. dec. 3. 21:35
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
2012. dec. 3. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
55%
Én 1-2 hónapja foglalkozok evvel, általános felsőtest gyakorlatokkal formába kellene hoznod magad (húzódzkodás mindenféle fogással, has, hát gyakorlatok), utána lehet fal/szekrénysor mellett kézen állni (vagy előtte még gyakorolhatod az ún. varjúállást), ha megy már 1 percig, utána ki kell kísérletezni, mekkorát kell lendítened a lábaidon, hogy felvedd a pozitúrát, utána kb. csuklóból és törzsből kell egyensúlyozni. Nekem most olyan 15-20 mp-ig megy. Ha elég kajak vagy, nem kell lendületből csinálni, hanem a lábaidat lassan emeled hasból és a végén tricepszből kiegyenesíted a karjaid. Angol tutorialok nézése is előbbre visz, annyira nem elméleti dolog szerintem. Ha úgy érzed visszaesel a földre, leteszed a lábad, ha előreesnél, húzd be egy kicsit a fejed, hajlítsd be a karjaid és bukfencezz előre, így nem hoppansz háttal a talajon. Csukló, karok, hát bemelegítése mindig legyen meg a sérülések elkerülésére!
2012. dec. 4. 01:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!