Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Helyben futással is lehet...

Helyben futással is lehet zsírt égetni?

Figyelt kérdés
Hóban, esőben, fagyban nehéz kijárni futni, így az edzésterv is felborul. Azért kérdezem, hogy otthon, helyben futásnak is van-e értelme.
2012. dec. 4. 14:57
 1/7 Dogmatix91 ***** válasza:
inkább térdemelésnek minősül, de persze, hogy van értelme. Persze egy futópados megoldás jobb lenne, de nem várhatja el az ember, hogy mindenkinél legyen otthon egy. (nekem sincs :D )
2012. dec. 4. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim válasza:
Nem lesz semmi értelme,keress valami videót vagy ugrókötelezz.
2012. dec. 4. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim válasza:
Sőt egy fotelben ülve is! A mai ebédhez húst szerettem volna sütni és a tűzre tettem az olajat. Amíg melegedett, addig leültem újságot olvasni. Mire észbe kaptam, odaégettem a zsírt.
2012. dec. 4. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
A helyben futás sokkal kevesebb energiát igényel, mivel nem történik elrugaszkodás, de természetesen azért ez is egyfajta mozgás. De semmilyen edzés nem fog lefogyasztani diéta nélkül.
2012. dec. 4. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 Dogmatix91 ***** válasza:
Egyébként tudom ajánlani Mike Chang SixPackShortcuts "edzéstervét". Nagyobb filemegosztókon fent van, videókon keresztül mutatja be a feladatokat, kajálási tanácsokat is ad egy videosorozatban. Ha tudsz angolul nem lehet gond, de ha nem akkor is meg tudod nézni melyik gyakorlatot, hogy csinálja. Ha a konditermi részét nem is csinálod, azért érdemes megnézni az otthoni feladatokat, mert nagyon jók. Legalábbis nekem tetszett amikor csináltam és elég szépen levitte a zsírt. (én csináltam az edzőtermi részt is)
2012. dec. 4. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
aerobic-al próbálkoznék a helyedben :P az ha jól emlékszem kb annyi minta futás 1 óra, tán vmivel kevesebb
2012. dec. 4. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
Persze az is mozgás.
2012. dec. 8. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!