Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Mi bajom lenne a reggeli...

Mi bajom lenne a reggeli tömegnövelőtől?

Figyelt kérdés
Nagyon vékony vagyok, nehezen jön a tömeg, pedig a kaja edzés rendben. Sok helyen irjàk, hogy aki nehezen hízik, annak ajànlják reggel is egy fèl adag tömegnövelő elfogyasztását. Annyira nem fèlek hogy zsírosodnèk tőlw, mert igyis szinte alig van rajtam.

2012. dec. 5. 17:11
 1/3 dirtboy ***** válasza:
cukorbeteg még lehetsz attól hogy nem zsírosodsz
2012. dec. 5. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Így van, cukrokat nem kellene iszogatni edzés utáni időponton kívül!

Azért ajánlják reggel is, hogy gyorsan fogyjon a cucc:)

2012. dec. 5. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Nekem azt mondta nemrég egy orvosnéni (nem állami), hogy a napközbeni gyorschktól igen, kialakulhat gyorsan cukorbetegség, és utánamondta, hogy 10 év. Nos, az én egyéni, magán, személyes véleményem szerint, ha pár hónapig, nem tiszta szőlőcukrot, és nem olyan sokat (max ~100 gramm magából a tömegnövelőből) iszik az ember, akkor nem hiszem, hogy komoly baja lehetne. Persze a legjobb ha közben néha kontrollvizsgálatot csinálsz vércukorügyileg.

A legeslegjobb pedig nyilván az, ha sikerülne vmi normál kajával megoldani :D De a reggelek nehezek :\

2012. dec. 5. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!