Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Mi a véleményetek a Mauser...

Mi a véleményetek a Mauser l96-ról?

Figyelt kérdés

Még eddig nem airsoft-oztam, majd most fogok elkezdeni, szóval tapasztalatom semmilyen téren nincs. Én a rugós fegyver mellett döntöttem, mert kevesebb probléma lehet vele szerintem(nem kell tölteni, mint az akkumulátorosokat pl). Azért döntöttem emellett a fegyver mellett, mert olyan ára van amit még meg tudok fizetni és jónak is látom.

Szóval tapasztalatokat kérnék azoktól akiknek ugyan ilyen fegyvere van, vagy pedig ő is mesterlövész.

A másik kérdésem az lenne, hogy mi különbség van a Mauser l96 és az MB-01 között?



2012. dec. 5. 18:01
 1/1 hun46y3 ***** válasza:

Szia!

Ha most kezded, akkor akkumlátoros fegyvert vegyél. Azon egyszerű okból, hogy különben nem lesz élmény játszani.

Mesterlövésznek lehet springes fegyvere, de mesterlövésznek minimum egy-kt év tapasztalat után érdemes menni, mert az a legnehezebb és legkevesebb élménnyel járó terület.

Springes lehet még shotgun, de az is max másodfegyvernek.

Ha egy játékban már legalább egy elektromos fegyver van, akkor a többiek már nem élvezik.

Nem macerás a töltés, játék előtt feltöltöd és bírja végig.


Mesterlövész pedig tényleg ne akarj lenni még. Nagyon hamar megunnád, eladnád a fegyvered féláron és ennyi volt.

Linkelnék egy cikket érdemes elolvasni.

[link]


Tehát azt ajánlom, hogy elektromos fegyvert vegyél, ha nincs elég pénz, gyűjtögess még.

2012. dec. 6. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!