Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Nagyságrendileg mennyi kalóriá...

Nagyságrendileg mennyi kalóriát égethet el egy konditermi edzés?

Figyelt kérdés
Értem ez alatt a 2 óra súlymozgatást, kardio nélkül. Nyilván nem lehet pontos számot megadni, mert nagyon sok mindentől függ. De hátha olvasott erről valamelyikőtök, hogy normál konditermi súlymozgatás, vagy egyes gyakorlatok mennyit éget.
2012. dec. 7. 20:07
 1/6 anonim ***** válasza:

Igen, sok mindentől függ. Egyébként bőven elég 60-80 perc edzés. Ha ennél többet tudsz edzeni, akkor az nem intenzív kemény edzés, csak p*nalegyezés.:)

[link]

2012. dec. 7. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Fiú vagyok. Nem ez volt a kérdés, de egyébként egy órát kardiozok és egy órát súlyt mozgatok. Tudom, hogy sok mindentől függ, de kíváncsi lennék, hogy amikor valaki fekvenyom 100 kilókkal az vajon mennyit éget. (nem csak a fekvenyomásra gondoltam egyébként, hanem általában egy gyúrós edzésre)
2012. dec. 7. 21:07
 3/6 anonim ***** válasza:
Válaszoltam, ott a link, nézd már meg.
2012. dec. 7. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Egyébként meg általában ezt mondjuk a gyenge edzésre, attól függetlenül, hogy férfi vagy nő végzi, nem hallottad még a kifejezést? :)
2012. dec. 7. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Nem hallottam még. A linket megnéztem, de nem találtam meg azt amit keresek.
2012. dec. 7. 22:54
 6/6 anonim ***** válasza:
Azt állítsd be a linknél, hogy súlyemelés nehéz súllyal.
2012. dec. 8. 07:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!