Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Hogyan lehetnék megint motivált?

Hogyan lehetnék megint motivált?

Figyelt kérdés
A lényeg az, hogy most már lassan 4 éve, hogy eldöntöttem, hogy kéne valami izom magamra. Akkor 58 kiló voltam. Na most a családban sohasem volt rá pénz, hogy megfelelő étrendem legyen. Akkor még diákmelózni se tudtam, most már csinálom, de rendes kajára így sem marad pénzem. Szóval most 75 kiló vagyok és eléggé lehangol, hogy még csak itt tartok és emiatt vannak néha hullámvölgyek a motivációban főleg amikor nem tudok emelni a súlyokon sok ideig. Hogyan lehet ebből minél hamarabb és minél hatásosabban kilábalni?
2012. dec. 14. 15:32
 1/9 anonim ***** válasza:
Nehéz ügy. Elsősorban arra kéne törekedned, hogy több pénzed legyen, az (általában) mindent megold. Legalábbis a függetlenséget és biztonságot mindenképp. Megfelelő tápanyagmennyiség nélkül sajnos nem is fogsz fejlődni, ezen nincs mit szépíteni. Amég nem áll módodban jobban kajálni szerintem motiváljon, hogy a jelenlegi formád csiszold minél jobbra, illetve nyomd amennyire tudod, hogy legalább ne ess vissza. Jobb nem jut eszembe így hirtelen.
2012. dec. 14. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
0%
methandieonen 100tabletta 4500ft:D:D:D:
2012. dec. 14. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 JayC ***** válasza:
52%

utolsó:

-ha poén volt akkor: kac-kac

-ha komolyan gondoltad akkor: részvétem

2012. dec. 14. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
0%
részvétem??fejtsd már ki?!
2012. dec. 14. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Arra gondol, hogy a kox nem csodaszer. Ha az illető nem eszik eleget és nincs mit beépíteni a szervezetnek, akkor nyomhat bármit, nem fog fejlődni. A kox is akkor hatásos igazán, ha emelt fehérjebevitellel tud az ember kajálni.
2012. dec. 14. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
jó én értem nekem nem kell magyarázni mindent tudok a szteroidokról sajnos...és hülyeségből irtam..de ha már itt tartunk az tény hogy ha nem enne mellette megfelelően akkor is nőne főleg egy metától
2012. dec. 14. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
vízbe+zsírba:D
2012. dec. 14. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

azért nem vagy motivált,mert te is érzed,hogy nem reálisak a céljaid.

teljesen értelmetlen azt tervezni,hogy 110 kiló leszel,ha nincsenek meg hozzá az anyagi feltételeid.

találj más célt.

pl tanulj meg verekedni,menj le ökölvívó edzésre.

nem kell hozzá embertelen nagy tömeg,hogy lecsapj valakit,tehát a hatalmad valóságos lehet,ha bunyóban képzed magad,míg nagydarab de képzetlen emberként a hatalmad csak a látvány.

egy ilyen cél jobban menne a küzdelmekkel teli csóró élethez.

2012. dec. 14. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Gyanítom, hogy ha verekedni akart volna megtanulni akkor nem áldozott volna 4 évet arra, hogy nagy izmai legyenek.
2012. dec. 14. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!