Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » A fitness modellek is használn...

A fitness modellek is használnak szteroidokat?

Figyelt kérdés
Lehet, hogy hülye kérdés, mert a modell kategória nem az izomtömeg méretéről szól, de pl. gyorsabb regenerálódás miatt? (Mert ugye ebbe is besegít, bár az igaz, hogy aki használja, nem ezért kezdi el, mert nem ez az elsődleges funkciója.)
2012. dec. 19. 20:57
1 2
 1/13 *Glissade* ***** válasza:

Szerintem nem... de nem értek hozzá:)

Majd jön valaki úgyis, aki tudja.

2012. dec. 19. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
Szerintem nem, bár kitudja, mi meg a világelitben. Nekik van rá pénzük bőven, lehet az ilyesmit is csak segédeszközként fogják fel. De a kokszfajtákat nem ismerem, nem tudom van-e egyáltalán ilyesmire alkalmas köztük.
2012. dec. 19. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
*mi megy
2012. dec. 19. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:

Stana pl szokott menni egyeseknél, mivel vízhajtó hatású is és szálkásításnál is kicsit tartja az izmokat.

De komolyabb enantát, deca, boldi, nem hiszem. Esetleg még primo.

2012. dec. 19. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:
Ennyire nem értek hozzá, sőt semennyire sem. Erre voltam kíváncsi, hogy igen vagy nem, köszönöm szépen:)
2012. dec. 19. 21:05
 6/13 *Glissade* ***** válasza:

Muhhahhaa nem is gondoltam volna:D

Ezek után megy a franc terembe, ha még az ő alakjukhoz is szteroid kell (ha nincs annyira jó genetikája valakinek).

2012. dec. 19. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
Nem azt írtam, hogy mindenki nyomja.
2012. dec. 19. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 *Glissade* ***** válasza:
Nyílván nem mindenki, de én pl. nem az-az alkat vagyok, aki könnyen épít izmot.
2012. dec. 19. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
Gliss, szerintem nem az izomtömeg miatt kokszolnak, hanem - ahogy kivettem Montez szavaiból, és a kérdező gyanújával egyetértve - a szálkásság és az egyéb segítő körülmények miatt. Egy nőnek elég nehéz ilyen zsírtalannak lennie, ha eleve nem olyan alkat, de szerintem egy figure-szintű izomtömeg is elérhető naturálban, ha ügyes, persze nem olyan szálkásan.
2012. dec. 19. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Így van Wash. Szálkásításkor sok izom is lemehet, egy kis primobolan ezt tudja kezelni és nem nyúl bele a hormonháztartásba (nagyon). :)
2012. dec. 19. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!