Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Kajatippekre lenne szükségem,...

Kajatippekre lenne szükségem, haladó testépítőktől?

Figyelt kérdés

a következő a gondom. 78 kiló voltam 5 éven keresztül, gyönyörű szálkás izomzattal, de kevésnek találtam a súlyom (izomtömegem). ezért 22 évesen elkezdtem tömegelni és itt sajnos mindent alkalmaztam, gyros, kínai kaja, össze vissza ettem minden kalóriát ész nélkül. 90 kilóra felhíztam (naturál voltam mindig is), elég erős lettem, de észrevettem minden fél kiló izomra 2,5 kiló zsír jött fel. ezt most csak hasraütésre mondtam, az arányokat akartam érzékeltetni.

ezért ráálltam teljesen fullm precíz mintaszerá bodybuilder étkezésre. zabpehyle vízzel, tejsavó; barna rizs+ csirkemell filé, brokkoli 4x, az 6. étkezése pedig vagy cottage cheese, vagy túró, vagy tonhal, vagy zsírszegény sajt, szóval valami lassan szívódó cucc.

gyakorlatilag 400 szénhidráton vagyok (800 lenne a tömegnövelő mennyiség), 200 proteinen és össz-vissz 40-50 gramm zsíron, de mégis hízom! mi a sz*rért? 2 kilót híztam az elmúlt napokban és kevesebbet és minőségibbet eszem mint régen...

tudja valaki az okát?


2012. dec. 22. 01:33
 1/1 anonim ***** válasza:

Tömegnövelési mennyiség: napi 2-2,5g x ttkg fehérje és 5-6g x ttkg ch.

Vagyis egy 90kilós embernek a kb 450g ch már elég tömeget növelni. 800g ch honnan jött? :)

A szinten tartó mennyiség 3-4g x ttkg, azaz max kb 360g ch nálad, de mivel te többet viszel be, ezért hízhatsz.

2012. dec. 22. 04:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!