Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Aki IFBB profi testépítő...

Aki IFBB profi testépítő kártyát akar szerezni, annak mit kell csinálnia?

Figyelt kérdés
2012. dec. 24. 14:13
 1/9 anonim ***** válasza:

Olyan fizikummal és formával kell rendelkeznije, amivel versenyeken eredményes tud lenni.

Kemény edzés, komoly táplálkozás, szteroid kúrák.

Ez nem egy hónapos munka.

2012. dec. 24. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Plusz szükséges egy komoly anyagi háttér. A kezdetekben nincs szponzor, a tápkiegk is hatalmas tétel.
2012. dec. 24. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
köszi a válaszokat! körübelül mennyi pénzt igényel egy versenyszintű testépítés? és mikor lehet valakinek szponzora? egy szponzornak mik a feltételei?
2012. dec. 24. 16:52
 4/9 A kérdező kommentje:

azzal tisztába vagyok h a profi testépítéshez nélkülözhetetlen a szteroid, de hogyan szerzik be a koxot?

gondolom van saját orvosuk és ő szerzi be? de egy orvost h tudsz meggyőzni h szteroidot írjon fel neked mondván te versenyszintű testépítő vagy?!

2012. dec. 24. 16:57
 5/9 anonim ***** válasza:
Ez Amerikában megy csak így! Nálunk ugyanúgy a feketepiacról veszi legtöbbjük, annyi különbséggel hogy ők tudják honnan lehet a jó cuccokat beszerezni.
2012. dec. 24. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Mennyi pénzt igényel a profi szintű Testépítés? Havi 2-300 forintot...
2012. dec. 24. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
ohh, dejóis lenne...:) 2-300EZER ft-ot
2012. dec. 24. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Szerintem az kevés. Egy komolyabb szteroidkúra kerül annyiba. Plusz ha már növit használ (profiknál benne van a pakliban), az egymaga havi egymillió.
2012. dec. 24. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Meg úgy tudom, a kártyát lényegében nyered, valami rangos versenyen kell előkelő helyen végezned hozzá. Legalábbis erre utaló dolgokat olvastam. Szóval nem úgy megy, hogy beadsz egy kérelmet, oszt küldik postán.
2012. dec. 24. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!