Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Mi a véleményetek erről a No...

Mi a véleményetek erről a No fokozóról?

Figyelt kérdés

[link]


UNI NOX 3 ..

ha vannak tapasztalataitok ezzel a termékkel kapcsolatban az nagyon érdekelne !

Nőknek ajánlott ez a No fokozó, csak nem napi 2x 3 tabletta, hanem mondjuk 2x 2

55 kg vagyok.



#NO fokózó #Uni nox 3
2012. dec. 29. 00:21
 1/1 anonim ***** válasza:

Mivel a kérdésedbe tett linken nem látható egyáltalán mit is tartalmaz (mert hát ez a lényeg!!), itt néztem meg:


[link]

Vagy is ez nem más, mint arginine AKG.


Az N.O. (nitrik oxid) gáznemű anyag a testünkben igen sok jó dologra képes. Értágító pl. az arginin AKG ami ebben a termékben is van. Az N.O. sport szempontból azért jó mert az erek átmérőjét megnagyobbítva a vérátfolyaás jobb lesz a tápanyagok nagyobb, megfelelőbb mennyiségben jutnak tovább az izomsejtekhez. Ez pedig az izomépítést teszi lehetővé.



Egészségügyi szempontból is érdekes az n.o., hiszen azzal hogy az erek rugalmassabbak lesznek, ezért a szívműködés, a vérnyomás egészségesebb. A csonttörések gyorsabban gyógyulnak. A vesék működésében kiemelkedő hatás. Női férfi potencia növelő, csontritkulás, és még folytatható.


én ezt használom, mivel az arginin kötések mellett, citrulin, és norvalin kötések is vannak. Beta Alanin fáradságérzet kitoló. OPC EGCG-ről meg már nem is beszélve.


[link]


Azért megjegyzendő ennél sokkal összetettebb n.o. fokozók is léteznek.

2012. dec. 29. 06:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!