Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Testépítők egy kiadós bulizás...

Testépítők egy kiadós bulizás "odavághat"a téli tömegnövelésnek? , edzésnek?

Figyelt kérdés

értem itt ara ha pld egy szombat este elmegyek beb@szok de nem totálra csak úgy kulturált keretek között:)

ez befolyásolja az edzést,tömegnövelést stb? tudom aki edz nem vedeli az italt nem is szoktam csak kíváncsi vagyok mivel sokat hallok erről(mindenfélét) és és szeretném tudni ti hogy látjátok ezt a dolgot..:) köszi előre is!


2012. dec. 29. 18:47
 1/6 JayC ***** válasza:

én úgy látom a dolgot, hogy alkalmanként 1-1 beb aszás nem a világ vége, nem fogsz leépülni vagy ilyesmi, ennek ellenére én nagyon ritkán iszok (értsd: félévente 1x), mert nem tudok már bulizni se normálisan, zavar a tudat, hogy az edzésnek árt, meg ilyesmi... bár egy bizonyos alkoholmennyiség után már valahogy kimegy a fejemből :DD


viszont ha iszol, akkor lefekvés előtt igyál sok vizet, mehet egy vitaminpack is, meg glutamin, + én kajálni is szoktam.

2012. dec. 29. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 Kamikaze.88 válasza:
én is így vagyok vele néha bele fér:) de ahogy JayC-is írta én is kb fél évente iszok de van hogy olyankor elég rendesen sikerül beb@szni főleg azért mert ritkán iszom! és alap hogy utána kajálni is kell ugyan úgy tömni le mint addig :)ha pld nem tudsz enni igyál egy turmixot én úgy szokta ha nem megy le a kaja és egy odacsapós este után ritkán vagyok éhes:S:D
2012. dec. 29. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
köszi a válaszokat!:) én is így vagyok ezzel az edzés fontosabb mint a buli! néha jó kiengedni a gőzt meg kimozdúlni:) de nem viszem túlzásba..:)
2012. dec. 29. 19:10
 4/6 JayC ***** válasza:

hát igen, ha már lúd akkor legyen kövér, ha buli van akkor pia is sajnos mértéktelenül, és persze csajok :D


de nehogy azt higyjétek hogy particsődör vagyok, a szilvesztert is itthon, a családdal töltöm most. :)

2012. dec. 29. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Amúgy se voltam nagy ivó, de másfél éve már nem ittam annyit, hogy berúgjak. Bár nem teljesen én voltam a kérdés célcsoportja.
2012. dec. 29. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 Kamikaze.88 válasza:
ezt a szilvesztert most én is itthon töltöm..:) nincs kedvem pld nyomorogni mert szilveszterkor ez szinte alap..:S:D meg feleslegesen pénzt kidobni inkább költöm tápkiegre vagy kajára..:)
2012. dec. 29. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!