Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Ha 15 évesen elkezdeném az...

Ha 15 évesen elkezdeném az akrobatikus rock and rollt, kb. mennyi idő múlva mehetnék versenyre?

Figyelt kérdés
2012. dec. 29. 19:04
 1/2 anonim válasza:
ha nagyon ügyes vagy 1-2 éven belül. de láttam már (vagyis ismertem)olyat is aki már hat éve járt akrobatikus rock and roll-ra és még mindig nem ment versenyre mert nem volt olyan ügyes, mert nem volt kitartása, akaratereje.úgyhigy hajrá:)
2012. dec. 30. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
Csak 5 évvel későbbi kommentre reagálok...:D De előző, ha hat éve táncol és a kudarcok ellenére (mert gondolom vannak neki) nem adja fel,akkor azért szerintem van kitartása bőven. Nem kéne ilyeneket írni, mert nem lehet(ett) könnyű az illetőnek. Remélem azóta eljutott már versenyre. ;)
2017. szept. 1. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!