Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Nos az lenne a kér désem,...

Nos az lenne a kér désem, hogy a csirke más részei, illetve más fehér húsok is alkalmasak a diétába?

Figyelt kérdés
Nem vagyok eleresztve anyagilag és csirkemell+rizs elég húzós + mellé tápkieg
2012. dec. 30. 11:59
 1/10 anonim ***** válasza:
Az a gond hogy sokkal több a zsír bennük.
2012. dec. 30. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
0%
Ha azt hiszed, hogy csak csirkemellet és rizst lehet enni fogyókúra alatt, akkor nagyon rossz nyomon vagy. Bármit, még egyszer: bármit lehet enni. A kalória mennyiségét kell limitálni, és figyelni kell az egyes tápanyagok arányára.
2012. dec. 30. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
...nem azt hiszem de az a legjobb
2012. dec. 30. 12:18
 4/10 anonim ***** válasza:

Csirkecomb is belefér, de a mell az jobb.

Nem csak a kalória a lényeg, mert ha nem megy elég fehérje, akkor bizony izomvesztés lesz és marhára nem lesz jó a végeredmény egy izomtalan, tónustalan testtel.

2012. dec. 30. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
0%
A fehérje drága, akármilyen formában veszed. De nem kell sok belőle, kb. annyi gramm naponta, ahány kiló vagy.
2012. dec. 30. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
58%
Nem igaz! Szálkásító diétában 2,5-3g * ttkg fehérje kell, ha nem akarsz izmot veszteni. Ki lehet próbálni 1g-al és megnézném a végeredményt!
2012. dec. 30. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Nekem diétában még 3 grammnál is volt izomvesztés, így diétában már 4 grammon vagyok/tskg, így viszonylag jó formát tudok elérni.
2012. dec. 30. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Nekem is így van.
2012. dec. 30. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Igen, ebben sosem fogunk egyetérteni... Aki évek óta testépít, és rengeteg izmot szedett fel, annál valószínűleg azonnal megindul a leépülés, ha nem edz és tömi magába a táplálékot. Egy átlagos életmódot folytató emberen, főleg nőn, kevés az izom, így nincs igazán minek leépülni.
2012. dec. 30. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Igen, ebben nem fogunk egyetérteni. A kérdező pedig majd eldönti, hogy akar e izomból sokat veszteni vagy inkább csak zsírból fogyni.
2012. dec. 30. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!