Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Kreatin kúra? Vki elmagyarázná?

Kreatin kúra? Vki elmagyarázná?

Figyelt kérdés

Sziasztok!


Néhány szó magamról:

20/L vagyok

55-57kiló

168-170 cm

és nagyon megtetszett a súlyzós edzés és szeretném kicsit komolyabban nyomni magamhoz képest persze.

Étrendem, edzéstervem (3 napos)természetesen van.

(tömeget növelek 2g fehérje+3g CH megy testkg-ként)

És szeretném a segítségeteket kérni!

Azért kicsit utána olvastam a kreatinnak kúra szerűen szeretném szedni és lenne pár kérdésem :D


6-8 hétig szedem,Amit nem értek h van a töltés (7-10 nap) és utána van a szintfenntartás és ez meddig van? Gondolom nem 6-8 hétig vagy igen? Mikor kell újra tölteni?


Előre is Köszi mindenkinek :)


2012. dec. 30. 21:13
1 2
 1/13 A kérdező kommentje:
Tudnátok nekem ajánlani jó és pénzbarát kreatint
2012. dec. 30. 21:15
 2/13 anonim ***** válasza:
Van 4-6 nap töltés, majd a fele mennyiséggel szinten tartasz, de nem kell már utána megint tölteni. Megy 40-50 napig a kúra, majd pár hónap szünet. Utána megint töltesz, ha újabb kúrát akarsz.
2012. dec. 30. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:

Sima monohidrát por jó lesz, pl Dymatize micronized vagy ez:

[link]

2012. dec. 30. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:

De, mehet a szintentartás akár két hónapig is. Annál tovább nem érdemes. Aztán asszem egy-két hónap szünet, és jöhet a következő.


[link]

[link]

http://www.gyakorikerdesek.hu/sport-mozgas__egyeb-kerdesek__..

http://www.gyakorikerdesek.hu/sport-mozgas__egyeb-kerdesek__..

2012. dec. 30. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:
nagyon szépen köszi :)
2012. dec. 30. 21:20
 6/13 A kérdező kommentje:

elolvasgattam gyorsan amit belinkeltél és pár kérdésem felmerült szintén :D ?


1, Tehát éhgyomorra kell bevenni ,,x" mennyiségű vízzel és raknom kell bele egy kis szőlőcukrot?

2, Töltés alatt (18g-ot) 1x-re kell meginnom v szét kell osztani h reggel 8g délben 5 este 5)?

3, Annál a kérdésnél amit kiírtál WASH kiírtál mi az h töltés ideje alatt különböző mennyiséget írtál 7napig 18g ot veszek be utána már csak 9-et nem? :D

2012. dec. 30. 21:34
 7/13 anonim ***** válasza:

Umm, a töltés nem konstans, már töltés közben is lehet csökkenteni az adagot folyamatosan a szintentartó mennyiségig.

A napi adagot ne egészbe idd meg, hanem 5 grammos adagokra bontsd szét, és kaja környékén idd meg, az egyik legyen edzés után, ha van.

2012. dec. 30. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:

oké

Szőlőcukrot rakjak bele? Kell bele?

2012. dec. 30. 21:43
 9/13 anonim ***** válasza:
5g körül legyen egy adagfél liter vízzel. Edzés után mehet a turmixba proteinnel és dextrózzal. Máskor ne tegyél hozzá cukrot. Más időpontban kaja előtt menjen 15 peccel.
2012. dec. 30. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:
nagyon szépen köszönöm :) :) szerintem most már minden világos !
2012. dec. 30. 21:47
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!