Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » 15/L vagyok és csúcsosak es...

15/L vagyok és csúcsosak es kicsit lógnak a melleim. Milyen tornagyakorlatok vagy akármik vannak, amitol kerekebbek lehetnek?

Figyelt kérdés
2013. jan. 1. 12:32
 1/5 anonim ***** válasza:
Maszírozás csodát tesz!
2013. jan. 1. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
egy fénykép alapján meg tudnám mondani.
2013. jan. 1. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
hát elég nagy melleid lehetnek,ha 15 évesen már lógnak is....egyébként meg ússzál....
2013. jan. 1. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Nincs mellkerekítő és feszesítő gyakorlat.

De ettől még az úszás és súlyzós edzés is mehetne.

2013. jan. 1. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 Liro1 válasza:
szerintem még fiatal vagy ahhoz hogy ez ekkora problémát okozzon az életedben! ám meg miután fiatal vagy így még formálódni fog így a "csúcsosság" szerintem majd elmúlik. ám ahogy írták előttem....a mellizmokat erősítsd...pl mellúszás, edzés, fekvőtámasz stb... ám hiába az izom ha gyengék a kötőszövetek! ha már most lóg, fog is a későbbiekben sajnos.... vagyis mivel nem elég erős a bőröd/kötőszövet stb. hogy megtartsa a mell terhét az úgy is marad! ezekre nincs csodaszer, csak plasztika... edzéssel és úszással minimális javíthatsz rajta de annyi... ! én azt mondom hogy nem kell szégyellni (bár korod miatt még alakulhat) , nem lehet mindenkinek pattanás méretű cicije, vagy felpumpált! ha meg nagyobb a magasságodhoz/alkatodhoz képest akkor meg a súly teszi, de gondolj bele hogy neked legalább van melled! viszont...szerintem szerezz be egy pöpec melltartót ami már tart (de ne legyen kicsi mert elszorítja az ereket , majd mellrák lehet belőle és gyengíti a vérhiány miatt a kötőszöveteket)
2014. febr. 16. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!