Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Aki már használta, mit tapaszt...

Aki már használta, mit tapasztalt a Biotech-es Creator kreatinnál? Milyen a Scitec 100% creatine monohidráthoz képest?

Figyelt kérdés
2013. jan. 3. 15:19
 1/7 anonim ***** válasza:

A creator az gazdaságtalan, semmire nem jó sz@r kapszulás cucc.

Néz már meg, hogy mennyi van egy kapszulában és abból kéne kettőt enni? 2g monohidrátot? Az semmi!

És vennél pár száz gramm kreatint 4 ezerért, amiért már 1 kiló monohidrátot is kapsz??

2013. jan. 3. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
monohidrátom van csak kíváncsi voltam, milyen a bioteches cucc :) köszi
2013. jan. 3. 15:39
 3/7 anonim ***** válasza:

Valóban gazdaságtalan, gondolj bele, ha mondjuk feltöltéskor kell neked pl. 20 gramm kreatin, akkor mennyit kell bekapkodnod a tablettás verzióból ha 2 gramm van egy kapszulában? Tíz darabot, ami aztán nem kevés.

De még ha be is veszed, akkor is abszolút nem éri meg, ennyi pénzből kiváló kreatin port is vehetsz, ami sokkal jobban megéri, és több ideig is elég.

Kreatinból mindig a por kiszerelésűt éri meg megvenni.

2013. jan. 3. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Kapszulás kreatint soha ne akarj szedni-nagyon nem éri meg-rossz ár/érték arányú cucc, az első hozzászóló nagyon jól fogalmazott. Én még annyit írnék hozzá hogy feltöltési szakaszhoz kizárólag monohidrát port szedj. Ez lehet biotech-es is. Feltöltési szakasz után pedig pezsgőtablettás kreatint szed be edzés előtt és után is. Esetleg monohidrát por is mehet.
2013. jan. 3. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Már elmondták, de még én is elmondom: nehogy creator. nem hogy 2g , hanem ahogy utánanéztem 600 miligram (!) kreatin van egy kapszulában. Kb 80g kreatin 3800 - ért :) Nem semmi, hogy van aki megveszi.
2013. jan. 3. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Nekem Biotech-es kreatin monohidrát porom van otthon-1 kilós kiszerelésű. Csodát nem kell tőle várni, de a célnak megfelel.
2013. jan. 3. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
A Creator 100%-ban felszivodik a szervezetben, ellentetbena monohidrattal. Moohidtat mennyiseget el kell osztani mindig 3-al, es annyit tud a szervezet hasznositani belole. A tobbit nem. Creator nem is veletlen vezeti az eladasi listat... Mindenki aki ert hozza az megmondja, hogy a Creator jobb. :)
2016. júl. 14. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!