Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Sportfogadás? Ti melyiket...

Sportfogadás? Ti melyiket választanátok és miért? Páros szám, vagy páratlan? Alatt vagy felett?

Figyelt kérdés

2013. jan. 4. 09:58
 1/4 anonim ***** válasza:
Az alatt-felett még oké, de olyan,ra ohgy páros-páratlan, minek fogad valaki? Az még inkább lutri, mint a többi.
2013. jan. 4. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Puskástól hallottam :Kis pénz kis foci,nagy pénz nagy foci.Én kispályás vagyok.Ki a kicsit nem becsüli ,a nagyot nem érdemli. Sztem. a fogadók 99% -a azért csődöl be ,mert 1 forintért 1000 eurót szeretne.
2013. jan. 5. 12:37
 3/4 anonim ***** válasza:

Ez rendben van, úgy látszik félreértetted, amit írtam.

Az "alatt vagy felett" fogadásoknál azért bőven lehet alapozni a statisztikákra, pl ha az adott két csapat legutolsó 10 mérkőzésén 10-ből 8-szor esett legalább 3 gól, akkor természetesen érdemesebb lehet megrakni azt, hogy a mostani meccsen is 2.5 gól felett lesz.

Ellenben ugyanezen a meccsen teljesen felesleges olyanra fogadni, hogy a páros vagy páratlan számú lesz-e a mérkőzés góljainak száma, mert teljesen kiszámíthatatlan, 50-50%.


Érzed a különbséget?

2013. jan. 5. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Hvala!Köszi.Érzem,de én ezt játszom és a nagy számok törvénye alapján nyerek is vele.Csak azt akartam kérdezni,hogy ezoterikusan van e jelentősége,valamelyiknek.párost játszok ,a páratlan nyer.Páratlant játszok .,a páros nyer.Ez olyan ,mint a Murphy: a másik sáv mindig gyorsabb..
2013. jan. 7. 07:19

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!