Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Szerintetek hülyeség lenne ha...

Szerintetek hülyeség lenne ha itthon próbálnék meg kitanulni egy harcművészetet?

Figyelt kérdés
Úgy gondolom hogy netről tanulom meg.

2013. jan. 9. 07:19
 1/6 anonim válasza:
A formagyakorlatokat megtanulhatod akár, de a harcművészetek lényege a küzdelem, tehát egy gyakorlópartnert is keresned kell.
2013. jan. 9. 07:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Nem hülyeség bár én annak idején küzdősport (akciófilmek)hatására kezdtem el ezzel foglalkozni és hogy hova jutottam belinkelem egy korábbi hozzászólásomat...

manapság a youtube tele van jobbnál jobb technikai videokkal is ha van egy társad akin tudsz gyakorolni fölösleges elmenni clubba edzeni


Soha nem jártam karatézni...meg egyéb ilyen dolgokra DEEEE a van damme videókat rongyosra néztem majd meg az össze verekedős filmet.Amikor ez már nem elégített ki szórakozásból verekedni jártam (ekkor még tizenéves voltam)diszkók, kocsmák...és hát jöttek a sikerek elvertem a környékbeli kidobókat meg helyi kemény csávókat.Amikor ez is kevés volt elmentem a városban a legkeményebb küzdősport egyesülethez de pár alkalom volt és ott is azt mondta az edző ...h fiam nem vagy ide való ,nem tudom hol tanultál verekedni de ide normál emberek járnak és nincs itt továbbra is helyed...pl itt edzésen mondja az edző h küzdelem beáll a csávó már jönne is köríves rúgással olyat kapott h 2nap kómában feküdt,és a legdúrvább h mikor felébredt azt mondta h ezt hogy csináltam mert semmit sem látott csak mikor a lábam a fejéhez ért erre emlékszik.Akkor mondták h az egyik bajnokot rúgtam le és nincs többé ott helyem...

Utána elindultam pár versenyen is ahol a gyorsaságom és agresszívitásom miatt nem volt legyőzöm de a bírók leléptettek.

Ekkor egy ember megkeresett azt mondta h fiatal tehetségeket keres, ha van kedvem próbáljam ki magam...

hát így kezdődött thaiföld,shanghai,los angeles hamburg itt mind megfordultam "fizetős" versenyeken, és ment a szekér itt már kiélhettem magam ki is adtam magamból mindent .

És mindezt úgy h soha nem tanultam küzdősportot clubban hanem otthon filmekre és K1 mérkőzéseket nézve.

2013. jan. 9. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

Na akkor örölük hogy belekezdhetek egyedül is itthon.Ha már az alapokat megtanulom utána itt a párom hogy gyakorolhassak szóval akkor ezek szerint mindent meglehet csinálni itthon is meg netről is.Igazából én azért nem szeretnék eljárni oktatásra mert egy hogy nem bírnám anyagilag meg annyi időm nem is lenne hogy eljárjak.Meg nem szeretek több emberrel egyszerre tanulni a külön óra meg ugye plusz pénz megint.

Köszönöm a válaszotokat biztosan elkezdek egyfajta küzdősportot.

2013. jan. 9. 11:11
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Ne ringasd magad álomban a netes videókkal semmire sem fogsz menni. Aki mást mond az vagy egyszerűen hazudik (lásd a fenti válaszoló meséjét) vagy segghülye.
2013. jan. 9. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

lehet, de tudod olyan ez, mintha úszni tanulnál a netről.

nincs vele gond, amíg fejest nem ugrassz egy igazi medencébe... aztán ott vége a sztorinak...

2013. jan. 9. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

nevetséges az a történet, köszi nagyon jót nevettem :D


a Lovaggal értek egyet, nem fog menni... sajnálom...

2013. jan. 9. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!