Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Az a bizonyos V felső test?!

Az a bizonyos V felső test?!

Figyelt kérdés

Összeállítanátok nekem egy edzés tervet amivel elérhetem?

(Teljesen kezdő vagyok eddig néha eljártam edzeni, de komolyabbra akarom venni a témát)Gondolkodtam ebben is : [link]


2013. jan. 9. 15:22
 1/6 anonim ***** válasza:

A mass 20-at felejtsd el, az egy cukorkupac!!


Kezdőknek heti 3 napos teljes testes edzés kell 2 hónapig:

[link]

Majd végezhetsz utána 1-2 hónap un. A-B-A, B-A-B edzést:

[link]

Utána válthatsz heti 3-4 napos osztott edzésre, ahol már heti egyszer dolgoztatunk meg egy izomcsoportot, de akkor keményen és több gyakorlattal.

[link]

[link]

De ezek csak minta edzéstervek, tehetsz be más gyakorlatokat is, sőt, hetente érdemes mindig valamit változtatni.


Tömegnövelő étrend: legyen napi 2-2,5g x testtömegkg fehérje és 5-6g x testtömegkg szénhidrát (ch). Ezekből az alapanyagokból kellene nagyrészt összerakni:

fehérje: sovány húsok (csirke, pulyka, marha, hal), tojás, sovány túró, protein tápkieg.

ch:zabpehely, rizs, krumpli, teljes kiőrlésű tészta, teljes kiőrlésű kenyér, sok zöldség

zsír: omega3, lenmagolaj.

mintaétrendek: [link]


A legjobb megoldás egy tejsavóprotein + ehhez gyors szénhidrát (dextróz, maltodextrin, vitargo, Carbo X, Supercarb fast, stb) edzés utánra. Így te tudod szabályozni az arányokat és a reggeli zabpehelyhez is tisztán (gyors ch nélkül) tudod tenni a proteint.

Ha mégis tömegnövelőt szeretnél, akkor olyat válassz, amiben legalább 30% a fehérjetartalom. Pl: Scitec Volumass 35, HiTec HI-Anabol Gainer, VIP Delux- All-In-One , Pro Nutrition GFX8, Jumbo prof., Dymatize hi protein gainer, BSN true mass, Isomass extreme gainer, Gaspari real mass, stb..

2013. jan. 9. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

takaroooooodjm mi ez a mass?:D:D:D

KOMOLYAN MINEK CSINÁLNAK ILYEN KIEGÉSZÍTŐK HOGY BEPALIZZÁK A SOK FA.SZKALAPOT??

4,5KILÓ 8EZER FORINT eleve már gyanús,a másik meg h cukorért képes vagy kiadni 8rongyot,zabpehely van olcsóbban is 200ft boltban te ezértfizetsz 8ezret,sima tejsavóprotein kell 80%os-de gondolom nem értesz most semit belőle..

2013. jan. 9. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

Ez megfelel?

[link]

2013. jan. 11. 17:14
 4/6 anonim ***** válasza:

Igen. Na ehhez tegyél edzés után 40g dextrózt.

De csak edzés után mehet mellé szőlőcukor.

Reggel pedig teheted a zabpehelyre a proteinedet.

2013. jan. 11. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
nekme aztán mindegy barátocskam mit hasznalsz de egyébként ez jo cumo csak ba.szott draga,van etol olcsobb is
2013. jan. 11. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

Rendben köszönöm szépen a választ!

tegnap 20:17 Miért lenne mindegy?Inkább keresd meg a nyelvtan könyvedet!

2013. jan. 12. 10:31

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!