Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Szálkásításnál elég egy...

Szálkásításnál elég egy olcsóbb tejsavó fehérje?

Figyelt kérdés

Úgy értem hogy most akarom kezdeni a szálkásítást,és menne reggel a fehérje,edzés után és este lefekvés előtt a túrót ízesíteni! Na ez egy nap 90-100g fehérjét jelent alap hangon. Ezért kérdezem hogy lehetne e olcsóbb fehérjét venni,hogy árban jobban kijöjjön. Tudom hogy nem ezen kéne spórolni szálkásításkor,de kíváncsi vagyok a véleményekre!?

És ha lehet akk linkeljetek már olcsóbb de viszonylag jó tejsavó fehérjét! ;)



2013. jan. 9. 16:56
 1/5 Dogmatix91 ***** válasza:
Az a baj, az olcsóbb fehérjékkel, hogy azok általában koncentrátumok, amikben azért van 1-2 gramm cukor. Gondolom nem versenyre készülsz (akkor nem hiszem, hogy itt kérdeznél), szerintem belefér egy olcsóbb koncentrátum, főleg ha korlátozott vagy anyagilag.
2013. jan. 9. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Á nem versenyre csak most jön 2 hónap úgymond "próbaszálkásítás" utána 2-3 hónap tömegelés,mindezek után megint szálkásítás a nyárra! :)

Igen erre én is gondoltam hogy több cukor stb. van benne ami nem kéne szálkásításnál,meg amúgy se de csak kíváncsi voltam !

2013. jan. 9. 17:15
 3/5 anonim ***** válasza:

Szerintem amatőr szálkásításnál olyan 75% feletti tejsavó már okés..

[link]

[link]


Ezek olcsó, jó tejsavók, igaz nagyobb kiszerelés ,de megéri az ára és minősége miatt:)

2013. jan. 9. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Szálkásításkor is az a cél, hogy a protein hozzáadott szénhidrátot ne tartalmazzon. Whey alapú legyen.


Plussz értékesebb, ha:

- hidrolizátum,

- megemelt EAA vagy ezen valamely alkiotórésze.


Esetlegesen, plusszban EAA, BCAA, vagy glutamin.

2013. jan. 9. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Whey koncentrátum esetén választhatod alapanyagként a Myprotein Impact whey-t. Ebben hozzáadott szénhidrát nincs. Itt már adtak egy linket.


Ellenben ha ízt is szeretnél akkor

MHN 100% whey protein 3kg-os 12.300Ft-ért szintén jó választás, mivel ez sem tartalmaz hozzáadott szénhidrátot. Árban pedig mivel tiszta whey koncentrátum, igen jó ár/értékben van.



Amennyiben profi szintet célzod meg, akkor egyértelműen HiTec Whey C6. ( a leírás magáért beszél) 13.700Ft

2013. jan. 9. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!