Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Lányok, ti milyen ütemben...

Lányok, ti milyen ütemben fejlődtök, izmosodtok? Havi-évi kb. hány kg izmot tudtok felszedni?

Figyelt kérdés
2013. jan. 10. 11:22
1 2 3 4 5 6
 1/59 anonim ***** válasza:

Ez engem is érdekelne, a körülmények ismerete mellett, főleg a kaja, mert a barátnőmnem nem nagyon sikerült betartani xD Kíváncsi vagyok, mi lenne az ideális.

De nem túl nagy a célcsoport itt sajna : (

2013. jan. 10. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/59 anonim ***** válasza:
31%
Tavaly előtt novemberben kezdtem, májusig 12 kiló jött fel, aztán 3 hónap kimaradt nyáron , nem annyira figyeltem oda , de nem veszítettem semmit, azért szinten sikerült tartanom .Utána szeptembertől ismét hajrá , feljött eddig 6 kg, vagyis ezt még karácsony előtt mértem, most nem . Én most tömegelek áprilisig , én is kíváncsi vagyok mennyi jön fel. De 175/53 kezdtem :O
2013. jan. 10. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/59 anonim ***** válasza:

Hát, én meglehetősen hardgainer vagyok, igazi ektomorf típus, pedig odafigyelek a kajálásomra.

Szeptemberben kezdtem úgy igazán komolyan, azóta jött fel rám 3,5 kg. Igaz, pici vagyok, tehát rajtam minden kg meglátszik.

Most vagyok 48 kg a 160 centimhez.

2013. jan. 10. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/59 anonim ***** válasza:
Na ne kábíts hogy lány létedre 18 kg izmot pakoltál magadra. Nem sokkal több idő alatt mint 1 év:).Akkor szerintem simán lehetsz pár éven belül mis olympia:).
2013. jan. 10. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/59 anonim ***** válasza:
Nyilván nem mind izom...főleg, ha naturálban edz. De mindenesetre kellemes meglepetés, hogy vannak lányok is, akik érdeklődnek a témában.
2013. jan. 10. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/59 anonim ***** válasza:
0%
Nem írtam, hogy mind izom, egyébként van fent az egyik kérdésnél képem !:)
2013. jan. 10. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/59 anonim ***** válasza:
De azért remélem nem híztál meg nagyon durván:-).Amúgy gratulálok ez szép teljesítmény csak nehéz felfognom.Mert a női testépítők sem azok a 100kg állatok pedig kokszolhatnak mint a gép:).Egy képet ide is fel dobhatnál de asztán ne a Lenda Murray legyen a képen:D.
2013. jan. 10. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/59 anonim ***** válasza:
Egyet ertek Szabosszal, ha az izom lenne, az mar a genetikai csoda hatarat surolja :) A geneiknel fogva nem kepesek ekkora izomtomeg novekedesre a lanyok, es az elso valaszban egy szot sem irtal zsirrol. En is meglepodtem, mikor elolvastam a 18kilos novekedest :)
2013. jan. 10. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/59 anonim ***** válasza:
0%

Az első válaszban írtam, hogy tömeget növelek! Nálam ez tök egyértelmű, hogy nem csak izom jön fel,nem írtam, hogy szálkásítottam ! Nyílván Akkor tudnám, hogy ami rajtam van az izom, így sajna nem tudom kiválogatni, hogy mennyi az izom, mennyi a zsír, mennyi a víz....vagy ti tudjátok tömegeléskor??? akkor megoszthatnátok, köszi:D de nem vagyok még így sem zsírdisznó!

Képet majd a cél elérésekor májusban rakok csak:)

2013. jan. 11. 08:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/59 anonim ***** válasza:
Nalam meg az tok egyertelmu, hogy a tomegeles, az izomtomeg noveles. De olvasd el a kerdest megegyszer, ott izomrol van szo... Siman meg tudom mondani, hogy mennyi az izom tomegeleskor es mennyi a zsir, mert minden normalis teremben van zsirszazalek mero, de eleg tukorbe neznem :)
2013. jan. 11. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!