Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Mit javasolnátok? Többi lent.

Mit javasolnátok? Többi lent.

Figyelt kérdés

168 cm magas és 80 kg-os vagyok. Szeretnék kicsit fogyni ezért elkezdtem egészségesebben étkezni. Szeretnék hozzá sportolni is, de nem tudom mit. Futás és kocogás egyenlőre nehézkes. Napi 1 órát gyalogolok a munkahelyemre (reggel fél és délután fél), ezt már 3 éve így van. Sajnos konditermet és az ilyen helyeket nem tudom megfizetni, ha lehet akkor olyant írjatok, ami nem ezekhez kötött.

Köszi!

26 L


2013. jan. 10. 19:46
 1/1 anonim válasza:

Szerintem érdemes úszással kezdeni,mert egész testet megmozgató mozgásforma. Ha bérletet veszel nem kifejezetten drága, bár tény,hogy amit nem magadtól csinálsz,hanem elmész valahova,az mind pénzbe kerül...Ha fontos (márpedig az egészségednek annak kell lennie) akkor az a 4-5ezer forint nem olyan vészes kiadás, ki tudod spórolni.

Talán még az is jó kezdésnek, ha egyik ismerősöddel heti 4-5 alkalommal elmentek sétálni (figyeljetek rá,hogy olyan tempót válasszatok,amiben még tudtok éppen beszélgetni,de már picit lihegtek. Ez a kardio edzés lényege,ezzel lehet jól zsírt égetni).

Remélem tudtam segíteni. Nem vagyok nagy szaki,de általános fogalmaim vannak a mozgásról. Amúgy guglizhatsz is ötleteket a kardio vagy zsírégető edzésre. Egyik módszer sem kifejezetten halálra fáraszt, csak általában ezeket nem fél óráig kell csinálni,hanem 1-1,5 órán keresztül,akkor van eredménye(lehetőleg heti 3-4 alkalommal). Ez van,erre időt kell szánni. :)

2013. jan. 11. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!